שכנתה של האישה בת ה-70 מרחובות אשר על פי החשד נאנסה ביום שבת בידי תושב העיר בן 30 סיפרה כי כאשר היא התקשרה אליה מבוהלת ומפוחדת היא הגיע לביתה ונחרדה לגלות שהבית מלא בדם.

"היא התקשרה אליי בשעה שש בבוקר ואמרה לי בקול רועד שהיא נאנסה. הגעתי אליה וראיתי שכל הרצפה במטבח וחדר השינה היו מלאים בדם", שחזרה השכנה.

השכנה התקשר מיד למוקד 100 והזעיקה את המשטרה. "כשהשוטרים הגיעו לדירה היא הייתה בשוק. היא שאלה למה הזמנתי בכלל שוטרים? היא סיפרה שהחשוד איים עליה שאם תעז להתקשר למשטרה הוא יביא לה 30 מחבריו שירצחו אותה", ציינה השכנה.

על פי החשד החשוד נכנס לבית של האישה מהדלת הצדדית. הוא השחיל את ידו מבעד לתריסים השבורים ופתח את הדלת.

החלון בביתה של האישה (צילום: רחובות ניוז)
החלון בביתה של האישה | צילום: רחובות ניוז

השוטרים אספו ממצאים רבים מהדירה כולל ראיות פורנזיות ודי.אן.אי של החשוד. האישה נכנסה למקלחת כדי לנקות את עצמה כהגדרתה מהגועל שיש בגופה.

השכנה הסבירה לשוטרים את מה שהתרחש. "המפלצת (הכוונה לחשוד) נכנסה מהדלת האחורית בשלוש לפנות בוקר. הוא הכניס את ידו בין התריסים השבורים וסובב את מפתח הדלת ונכנס", הסבירה השכנה, "היא שמעה את הרעשים ויצאה לבדוק במה מדובר. הוא התנפל עליה, היא ניסתה להיאבק בו אבל הוא נטרל אותה בכוח. נתן לה מכות ואז אנס אותה".

החשוד המרכזי באונס ושוד האישה ברחובות
החשוד המרכזי באונס ושוד האישה ברחובות

החשוד עצמו יהואנס מנגיסטיאב בן 31 תושב העיר הכחיש וטען שיחסי המין היו בהסכמה. החוקרים גילו סתירות בגרסתו. מעצרו הוארך בבית המשפט והחקירה עדיין נמשכת.