בפרקליטות מחוז מרכז וביחידה המרכזית של משטרת מחוז מרכז, נוטים שלא להגיש כתב אישום נגד בנו בן ה-17 של שופט, החשוד, יחד עם עוד שני חשודים נוספים, בהפצת הסרטון האינטימי וסחיטתם של איש העסקים עמוס לוזון, ובנו. ההערכה היא שנגד שני החשודים האחרים, יוגשו כתבי אישום בגין פגיעה בפרטיות.

בנו של השופט הכחיש כל קשר לסחיטה. בחקירתו טען שאין לו בכלל את מספרי הטלפון של לוזון ובנו וכי אין לו כל היכרות מוקדמת עם לוזון. הוא טען כי החשוד השני, בן 19, אצלו מצאו החוקרים טלפון מבצעי, שנועד לשמש להתקשרות עם לוזון על מנת לטשטש עקבות, היה זה שביקש ממנו להתקשר לבצע את הסחיטה, אך הוא סירב.

"הוא רצה שאתקשר מהטלפון המבצעי שלו לעמוס לוזון לסחוט אותו, וסירבתי. בזה זה נגמר", הסביר בן השופט, שהתעמת עם החשוד השני בחדר החקירות. לדבריו, בן ה-19 יזם את הסחיטה ולפיכך היה זה שהתקשר לבצעה. אולם בן ה-19, שקיבל את הסרטון לידיו, הודה כי הוא נשלח אליו, אך הכחיש שהתקשר ללוזון, איים וסחט אותו ואת בנו ודרש מהם 13,500 שקל, בתמורה לאי-הפצת הסרטון. הוא טען שבנו של השופט היה זה שצלצל.

החשוד המרכזי בפרשה, בן 28 ובנו של איש עסקים המתגורר בשכנות ללוזון בארסוף, הודה במעשה, הביע צער וטען שפעל מתוך שיעמום. "לא סחטתי את עמוס לוזון ולא התקשרתי אליו. נכון שצילמתי אותו בבריכה בבית שלו ושלחתי את הסרטון לחבר. עשיתי את זה משיעמום. אין לי מה לסחוט את לוזון. להורים שלי לא חסר כסף", הסביר לחוקרי ימ"ר מרכז.

בפרקליטות, שמלווה את התיק, ובמשטרה, נוטים לקבל את גרסת בן השופט ונכון לעכשיו, אלא אם כן תהיה התפתחות דרמטית בפרשה, הוא לא יועמד לדין. לוזון עצמו לא זיהה מי צלצל אליו. שלושת החשודים נתונים כעת במעצר בית, אליו שוחררו בסוף השבוע האחרון.