כוכבת הפורנו כריסטי מק, זוכת פרס הכוכבת המבטיחה של 2014, כנראה מאוד אוהבת לגו – במהלך הסופ"ש האחרון צייצה בטוויטר הבטחה מאוד קוסמת למערציה הנאמנים ואדריכלים דמיקולו: "מי שיבנה עבורי את יצירת הלגו הכי טובה יזכה במין אוראלי". התגובות ברשת החברתית לא יחרו לבואף ואנחנו מחכים לזוכה.

לגו תמורת מין
חובבת אדריכלות מינייטורית?

לגו תמורת מין
קצת השראה

הצעת נישואין מקורית

אמריקאי צעיר ביקש מהשוטרים המקומיים לעזור לא להציע נישואין לחברה שלו בדרך מקורית ולעצור אותו לעיני החברה ההמומה.  באופן מפתיע השוטרים שיתפו פעולה באופן מלא, ואף צילמו הכל במצלמה שלהם – כולל הבכי של החברה שלא הבינה מה קורה.  הרקע לכל הארוע: הזוג הכיר כשנעצרו יחדיו במסיבת קולג' בה שתו כשהיו מתחת לגיל המותר בארהב (21).  

הפוגת כושר ובהייה

וזאת אמנדה סרני, שפנפנת אוקטובר 2011, עושה כושר, וזה כל מה שאתם צריכים לדעת::

הדרך הכי לא נכונה לשבור צוואר

סרטון ההגנה העצמית שממש לא יעזור לכם בכלום, אבל יגרום לכם כנראה לצחקק. המדריך של מאסטר קן לקרבות רחוב מדגים איך עושים את זה נכון – ואל תשכחו את החיבוק והחיוך

למה ג'קוזי זה מגעיל

הסרטון החינוכי הכי לוהט שראינו הרבה זמן: בחורה בביקיני פורטת את כל הסיבות שהביצה המבעבעת ומלאת החיידקים היא לא סקסית בעליל:

והנה מופע על הקרח שהיינו משלמים לראות

בשניות הסיום של משחק הוקי בין שתי קבוצות בעלות היסטוריה של יריבות מרה פורצת מהומת אלוהים, ונראה שכולם מאבדים את זה. לפי מה שהצלחנו לעקוב בשלב כלשהו היה איש עם חליפה שהניף אגרופים על הקרח, שני שחקנים שפתרו את הסכסוך באמצעות חיוך וצוות מאמנים שלם שמתעקש להלהיט את האווירה.

ולסיום: גילינו מה באמת הרג את אמא של במבי: