אנג'לינה ג'ולי מנופפת (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
ככה נפנפה אותי | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

זה מסוג הטורים שצריך להתחיל אותם מהשורה התחתונה, והיא: אני פגשתי את אנג'לינה ג'ולי, ואתם לא.

עכשיו ניקח כמה שעות אחורה: הגעתי לראיין את מי שמוכתרת כאישה הסקסית ביותר בעולם בערך באותה תדירות שהיא מאמצת ילד חדש, במסגרת פסטיבל קאן. כמה מילים על קאן: מדובר באילת, רק עם יותר ערסים. מצד שני, תגידו מה שתגידו על הצרפתים: שהם גסי רוח, אגוצנטרים, לאומנים, לא מחבבים דאודורנט... מה רציתי להגיד? אה כן: תגידו מה שתגידו על הצרפתים, אבל כשאתה מבקש מהם את הסטייק שלך מדיום - הסטייק מגיע מדיום.

ואפרופו דברים שגורמים לך לרייר – אנג'לינה ג'ולי. הוד סקסיותה השדופה מתמיד באה לפסטיבל כדי לפתוח את מסע יחסי הציבור של סרט האנימציה "קונג פו פנדה 2" (סרט חביב למדי, עם כמה סצנות אקשן מגניבות במיוחד. כן, אני יודע שהשחקנים לא עשו את זה בעצמם, אלא מישהו צייר את זה, ובכל זאת – מגניב). אני קיבלתי איתה ארבע דקות תמימות, מיד אחרי עיתונאית צ'כית ורגע לפני כתב ממצרים.

אתה מצפה מבחורה כזאת, שנמצאת בעסק הזה לא מעט שנים, לדעת לשחק את המשחק (במחשבה שנייה, אם ראית את "אלכסנדר" או "בייוולף", אתה כבר לא מצפה ממנה לכלום בתחום המשחק). לפחות שלא תעמיד פנים שבמקום להתראיין היא מעדיפה להיות במכון קעקועים מטונף ולחרוט על עצמה עם ברזל מלובן קעקוע באזור רגיש בלי הרדמה מקומית. אבל הגברת הייתה בונקר. בקושי חיוך, בקושי מבט, בקושי נימוס אלמנטרי.

אני יכול אולי לשייך את ההארד-טו-גט שלה למתח המיני שאי אפשר היה להתעלם ממנו מהשנייה שנכנסתי לחדר. אמנם אני כבר גבר נשוי, אבל זה לא משהו שהפריע לה בעבר (היי, ג'ניפר אניסטון). אבל אולי היא הייתה אנטיפתית, כי ככה זה אנשים רעבים. ארבע הדקות, שלפני כן נראו קצרות מדי, הרגישו כמו נצח שעובר בייסורים.

מאכזב, כי כוכבות גדולות ממנה שיצא לי לראיין – לא חשוב שמות – מריל סטריפ – היו חביבות, משעשעות, ובעיקר אדיבות ומבינות עניין. בואו נחפש למשל מקבילה ישראלית לאנג'לינה, מישהי כל כך יפה שקשה להסתכל עליה, עם התערבות כירורגית כלשהי (לכאורה!), ויכולות משחק... בקיצור, מאוד יפה. נגיד, מורן אטיאס. אחת כזו יכולה להיות דיווה עם דרישות ותדמית מתנשאת, אבל כשהמצלמה נדלקת היא תמיד מספקת את הסחורה. לבי לבי לבראד פיט, שגם הוא לא אותו גבר שהיה לפני שפגש את זוגתו.

המסקנה המתבקשת היא שהמפגש הזה הוא לא משהו שישנה באופן דרמטי את החיים של שנינו, ולכן מה שנשאר מכל זה היא השורה התחתונה: אני פגשתי את אנג'לינה ג'ולי, ואתם לא.

*הראיון עם אנג'לינה ג'ולי ישודר ביום ראשון ב"ערב טוב עם גיא פינס"

>> הטור הקודם שלי: הפרטת טקסי יום הזיכרון - שערוריה
>> אלין לוי: אני בשוק שילדים בני 10 מעשנים סיגריות