קלינטון מגנה את רצח השגריר
תרגיעי, את כולה מזכירה. הילארי קלינטון | צילום: חדשות 2

כאילו האמריקאים לא מתערבים לנו מספיק בחיים גם ככה עם הפלסטינים ועם האיראנים, עכשיו מגיעה מזכירת המדינה הילארי קלינטון ואומרת שלא מוצאים חן בעיניה כל מיני דברים שקשורים בענייני הפנים שלנו. הקלינטונית מודאגת למשל מהשחיקה במעמד הנשים בישראל, ופחות או יותר משווה אותנו למדינות איסלאמיסטיות.

אז קודם כל תרגיעי, כולה מזכירה. דבר שני, מה מעצבן לך את השחלות? העובדה שבחלק מקווי האוטובוסים – אלה שמשרתים אוכלוסייה חרדית – הנשים צריכות לשבת בחלק האחורי של האוטובוס? כנראה שלא היית כזאת מקובלת בבית הספר ובתנועות הנוער, אחרת היית יודעת שכל המאגניבים יושבים מאחורה.

את גם יוצאת נגד הדרת נשים, והמחיקה של כל אובייקט נשי משלטי החוצות בערים כמו ירושלים ובני ברק. אני טוען שזה לא מספיק. למי מאתנו לא יצא לשייט בנתיבי איילון (כשאני אומר "לשייט" אני מתכוון בחורף) ובחוסר ברירה לבהות לרגע בפוסטר ענק של בר רפאלי, רק כדי לנסות ולבדוק האם מתחת לשכבות הפליס בתמונה ניתן להבחין ברמז לפטמה. מדובר בדיני נפשות! בערים הנ"ל פשוט משקיעים יותר במלחמה בתאונות הדרכים, ויש לברך אותן על כך.

קלינטון אף מעלה את נושא שירת הנשים בצה"ל, שגרמה לחיילים דתיים לקום ולצאת מטקסים עקב "קול באישה – ערווה". גברתי, מי כמוך צריכה להבין מה קורה לגבר כשאישה פותחת לידו את הפה.

כבר הייתה לנו ראש ממשלה נשית, בערך

אגב, אם את מטיפה לנו על נשים, בואי נזכור מי מאתנו המדינה שכבר העמידה בראשה ראש ממשלה נשית, סליחה, גולדה; מי המדינה שיש בה כיום יו"ר אופוזיציה נש.. סליחה, ציפי לבני; ועוד יו"ר מפלגה מהמין החזק, שלי יחימוביץ'. ולעומת זאת, מי מאתנו המדינה שלא רק שטרם בחרה באישה, אלא שבפעם הראשונה שאישה העזה להציג את מועמדותה לנשיאות היא הפסידה, ועוד לכושי.
נכון שמצד שני אצלנו עוד לא היה ראש ממשלה ממוצא מזרחי, אבל היי - היה נשיא מזרחי, והוא אפילו חלק כמה מהתכונות עם הנשיא קלינטון.

קלינטון גם מביעה דאגה בשל ה"עוולות" שנעשות בישראל בנושאי זכויות האדם והאזרח. היא רק שוכחת שהאמריקאים למשל מתפעלים את כלא גוונטאנמו ו – לכאורה – מצפצפת שם על חוקים בינלאומיים. וזה עוד לפני שדיברנו על הנאורות הרבה שיש בארה"ב ביחס כלפי הקהילה ההומוסקסואלית.

גם כן זאתי. עלק חוששת מהידרדרות הדמוקרטיה בישראל. צריך להגיש נגדה תביעת לשון הרע קולקטיבית, שתשלם לכל אחד מאתנו 300 אלף שקל. אומרת את דעתה סתם ככה, חוצפה!

מסכימים עם קלינטון? כתבו לנו בתגובות

>> הטור הקודם: נתניהו, גם ילד בן ארבע יכול לצייר משולש
>> קמפיין החמורים - משפיל גם את קהל היעד וגם את ספי ריבלין