ארטיק מצופה שוקולד (צילום: Renata Osinska, Istock)
לא נוותר על אף לק! | צילום: Renata Osinska, Istock

תרשו לי לחסוך מכם את התגובה המתבקשת. כן – אני יודע שהנבואה ניתנה לשוטים. נעים מאוד, שוטה. עכשיו שהורדנו את זה מהפרק – ככה תיראה 2011, גזרו ושמרו:

- אסון טבע כלשהו יתפוס אותנו לא מוכנים. התירוץ של השר האחראי: התרעתי כבר לפני שנים, אבל כל הכסף הלך לכבאים.
- הקיטוב בעם יגדל, בעידודם של הפוליטיקאים שגוזרים קופון בקלפי על כל ניגוח שהם עושים לצד השני, ורגע לפני שנת הבחירות המצב יילך ויחריף. אל הסכסוכים המוכרים: יהודים-ערבים, דתיים-חילונים, ימנים-שמאלנים, מזרחים-אשכנזים, יצטרף עימות חדש שישים את כל השאר בצל: צמחונים-טבעונים. זה משהו שאמנם טרם נכתב עליו אבל דעו לכם שמתחת לפני השטח האדמה (האורגנית) מבעבעת.
- בקיץ תפרוץ מלחמה (אוקיי, מודה, זו לא חוכמה, כל קיץ שני יש כאן מלחמה).
- בהמשך למכתבי הרבנים שאסרו להשכיר דירות לערבים ולשכור אותם לעבודה, ייצא פסק הלכה שיאסור לתת לערבים ביס מהארטיק. כי הרי ידוע שארטיקים מסמלים את חוף הים, וכל ביס מהארטיק מבטא את רצון הערבים להשתלט גם על תל אביב.
- בכיר בתפקיד מרכזי ייחקר בגין קשר לא נאות שהיה לו עם אישה ששמה מתחיל ב-א'.
- ביבי ימצא שיטות חדשות לזגזג, לברוח מאחריות ולפעול לפי שיקול דעת פופוליסטי-תקשורתי, ולא רציני ועמוק. אם בן גוריון אמר פעם "אני לא יודע מה העם רוצה – אני יודע מה העם צריך", הדבר היחיד שביבי ימשיך לדעת שהוא רוצה וצריך, זה לשמור על הכיסא.
- בוז'י הרצוג ואבישי ברוורמן ימשיכו לאיים בפרישה ממפלגת העבודה ואף אחד לא ייקח אותם ברצינות, עד שבוז'י יחליף את השם לביז'ו.
- נבחרת ישראל בכדורגל תיכשל במוקדמות יורו 2012. עם זאת, המאמן הלאומי יסרב להתפטר, תוך שהוא מדבר על ההתקדמות המופלאה שעשתה הנבחרת בקמפיין הנוכחי, ויו"ר ההתאחדות יתן לו גיבוי מלא ובמקביל יתעניין מאחורי הגב במחליף פוטנציאלי.
- בוגרי פליטי המחזור הבא של תוכניות הריאליטי יקבלו קמפיינים ותוכניות בערוץ 24 (ביניהם הלייט נייט הפרוע של אלעד "יורדים נמוך"); מודחי "כוכב נולד" ימהרו להוציא סינגל בכורה בתוך שבועיים, רגע לפני שהם נעלמים בתהומות השכחה (וזה יהיה השיר הראשון והאחרון שלהם שיושמע ברדיו).
- בעקבות זעקות הקיפוח של הזמר האשכנזי – שיכונה הזמר היקה-תיכוני – הכוכב העולה אופיר לוי יבצע דואט עם מתי כספי (לפי לחן בולגרי). זה יהיה שיר השנה תשע"א.

אלעד בוחר (תמונת AVI: האח הגדול)
"ויש לנו מאזין על הקו" | תמונת AVI: האח הגדול
- מחירי הדירות ימשיכו לעלות. היחידים שיוכלו להרשות לעצמם לקנות בית יקימו יישוב חדש שייקרא על שם מקום מוצאם: "פאתי פריז".
- הכבישים ימשיכו לגבות מאות קורבנות גם בשנה הבאה, בעיקר בגללכם, הגורם האנושי, אבל זה לא יעצור אתכם מלהמשיך לנהוג אחרי ששתיתם, לנהוג עייפים, לסמס תוך כדי, לנסוע במהירות מופרזת, לא לשמור מרחק ולהתעצבן על אלה ש"לא יודעים לנהוג".
- הישגי התלמידים במערכת החינוך יגיעו לשפל חדש, במקביל לעלייה ברמת האלימות בבתי הספר. בתגובה, משרד החינוך ינמיך עוד יותר את דרישות הסף לקבלה לאוניברסיטאות, כשאת תעודת הבגרות תחליף תעודת יושר מהמשטרה. ב-2012 יתברר שגם התעודה הזו היא דרישה גבוהה מדי.
גלעד שליט יסגור שנה חמישית בשבי.

ובעניין החתונה שבדרך (שגם היא תקרה ב-2011)

לא ברור לי למה גם החתן צריך להיכנס למשטר דיאטה לקראת האירוע, הרי אף אחד לא יזכור איך הוא נראה. להתראות פחמימות, נעמתן לי מאוד.

>> הפוסט הקודם של זוהר: עצות למפכ"ל החדש
>> מני אבירם חוזה את האלבומים הגדולים של 2011