אדי "החיה" הול תועד מכה מכונה שמודדת עוצמה של אגרוף ומה שקרה אחרי הדהים את הגולשים. הרגע הבלתי נתפס קרה בזמן שהול ביקר באירוע Arnold Sports Festival שנערך בבריטניה בתחילת החודש. אחד המבקרים אז אתגר את הול לשבור את השיא של המכונה, שעמד עד לאותו רגע על 998.

בן ה-35 הסכים ועד מהרה, עלה על לוח התוצאות עם הניסיון הראשון שלו שנתן תוצאה של 962. בניסיון השני שלו, הול נראה כבר קצת יותר נחוש לשבור את השיא ואפילו הפיק תוצאה מכובדת של 980. למרות זאת, הבריטי לא הסתפק בזה.

בניסיון השלישי שלו כבר היה נדמה לכולם שהוא עומד לשבור את השיא בוודאות, אחרי שזה חבט בשק בעוצמה אדירה – אבל הלוח הציג תוצאה של 994. רק 4 נקודות פחות מהשיא. "אני אנסה עוד פעם אחת", אמר הול והתרחק מעט מהשק בשביל לקחת תנופה. הפעם, הוא נתן אגרוף חזק כל כך שהמכונה פשוט כבתה. הול אז הסתובב אל עבר הצופים ההמומים במקום ואמר: "שברתי אותה".

עוקבים אדוקים של המדור בוודאי זוכרים שזו לא הפעם הראשונה שכתבנו על "החיה". רק לפני כמה שבועות, "האיש החזק בעולם" לשעבר עלה לכותרות אחרי שחשף את ארוחות הצ'יט מיל שלו. "זה יישמע מוזר, אבל אני אוכל בארוחות האלה דברים די רגילים", ציין. "זאת יכולה להיות פיצה, ספגטי בולונז או אפילו חתיכה של עוגת גבינה".

הול גם התייחס באותה הזדמנות לארוחות הצ'יט מיל המושחתות של כוכב הקולנוע דוויין "דה רוק" ג'ונסון ואמר שלטעמו, הן מופרעות מדי. "אני משוכנע שהוא שומר על עצמו היטב, הוא 'דה רוק'", אמר הול. "אף על פי כן, אני פשוט לא מסוגל לאכול צלחת שלמה של עוגיות ולהגיד שזו ארוחה. חייבת להיות לארוחה איזה ערך כלשהו, זאת השורה התחתונה. אחרת כל הארוחה היא סתם תירוץ לאכול חצי קילו של שומן".