"אני בדרך כלל אוכל צ'יט מיל פעמיים-שלוש בשבוע": אדי "The Beast" הול, מי שנחשב עד לא מזמן לאדם החזק בעולם, התייחס לאחרונה למשטר התזונה שלו לקראת קרב האגרוף שלו עם הפתור ביורנסון (הלא הוא "ההר" מסדרת "משחקי הכס") וחשף מה הוא אוהב לאכול בארוחות השחיתות שלו (להלן "צ'יט מיל").

הול בן ה-33, "האיש החזק בעולם" לשעבר כאמור, סיפר שהוא אוכל את אותן ארוחות בהתאם לימים שבהם הוא מתאמן או לא מתאמן. "המטרה שלי עם הארוחות האלה זה לא רק להתענג וליהנות - אלא גם להחזיר לעצמי כל מיני ערכים תזונתיים", סיפר הול. "כמובן שחלק מזה זה גם לתת לעצמי קצת זמן מנוחה רוחני".

View this post on Instagram

A post shared by Eddie hall - The Beast (@eddiehallwsm)

הול סיפק גם הצצה לפילוסופיה שלו בנוגע לאותן צ'יט מיל'ס והוסיף: "אנשים לא יכולים להיות חדורי מטרה 100% מהזמן - אחרת אתה פשוט מכניס את עצמך למקומות מאוד לא נעימים, ובסופו של דבר אתה גם לא נהנה מהתהליך והדרך. אחת המטרות היא לרענן אותך ולתת לך כוח להמשיך הלאה".

אם אתם חושבים שארוחות השחיתות של הול מזכירות את אלו של דוויין "דה רוק" ג'ונסון, ייתכן שתתאכזבו מאוד. למעשה, הבריטי נוהג לאכול מאכלים שלרובנו ישמעו נורמליים לחלוטין. "זה יישמע מוזר, אבל אני אוכל בארוחות האלה דברים די רגילים", ציין. "זאת יכולה להיות פיצה, ספגטי בולונז או אפילו חתיכה של עוגת גבינה. זה פשוט הכל בכמויות".

View this post on Instagram

A post shared by Eddie hall - The Beast (@eddiehallwsm)

הול ממשיך: "יש לי פשוט לילה או שני לילות בהם אני אומר לעצמי: 'אוקיי, היום אני הולך לאכול פיצה'. וזה כל מה שאני צריך. אלו סוג המאכלים שאני לרוב מתגעגע אליהם. ספגטי, פיצה, סטייק, צ'יפס, דברים רגילים - ואז אני דוחף המון מהם" – באשר לארוחות של "דה רוק", גם על זה יש לו משהו להגיד.

השרירן הבריטי ציין שהוא משוכנע שג'ונסון יכול ללמד את רובנו לגבי תזונה נכונה, ולמרות זאת, הוא מרגיש שארוחות הצ'יט מיל שלו קצת יותר מדי מופרעות. "אני משוכנע שהוא שומר על עצמו היטב, הוא 'דה רוק'", אמר הול. "אף על פי כן, אני פשוט לא מסוגל לאכול צלחת שלמה של עוגיות ולהגיד שזו ארוחה. חייבת להיות לארוחה איזה ערך כלשהו, זאת השורה התחתונה. אחרת כל הארוחה היא סתם תירוץ לאכול חצי קילו של שומן".