בעולם המורכב של היום, לא חסרות לך דרכים לבאס את האישה שלך ולהרוס לכם את האווירה המינית. מלבד כל הדברים הברורים שהורסים, כמו לדבר על האקסית או לפתוח בריב רנדומלי (ואם הם לא ברורים לך, כנראה שאתה לבד כבר הרבה זמן), יש לך עוד לא מעט דרכים מיותרות להעלים כל זכר לניצוץ מיני באוויר - והנה עשר מהן:

הערות מיותרות

המלים שלך חודרות אלינו הרבה יותר עמוק מכל איבר אחר שלך, אז אל תגיד שום דבר שיש בו פוטנציאל טהור להרוס אווירה רומנטית או מינית. חשוב, מותר וצריך לדבר בפתיחות על הכול, אבל בוא נחליט שתשמור את זה לימים בהם היא לא לובשת במיוחד בשבילך תחתוני תחרה מינמליים. לדבר, למשל, על כל דבר שעלול לפגוע בדימוי גוף שלה, להכעיס או להעליב אותה, רגע לפני שאתם נכנסים עירומים למיטה, יהיה מיותר (בעיקר כי "להכנס עירומים למיטה" כבר לא יקרה אחרי זה). 

אנוכיות

סקס טוב לא יכול להיות משהו שממלא צרכים באופן חד צדדי אנוכי (אלא אם כן אתה האנוכי שמילאו את הצרכים שלו, כמובן). אנוכיות במיטה לא באה לידי ביטוי רק בענייני הגמירה, אלא לאורך כל הסקס. אם אתה נצמד רק לתנוחות שאתה אוהב, אם אתה עושה את זה רק בשעות שנוחות לך ואם אתה לא בוחן ובודק מה מגרה אותה תוך כדי האקט- אתה אולי נהנה אבל אתה יוצא אנוכי. והדבר היחיד שיותר מבאס מבן זוג אנוכי במיטה הוא בן זוג אנוכי במיטה שעדיין לא הפך לאקס.

תיקונים

אין צורך שכל חדירה שלך תהיה מלווה בתופים ובאפקטים מכוננים כדי ליצור רגע מושלם. כל עצירה במהלך האקט, שנעשית כדי לתקן משהו למען אותו רגע מושלם, יכולה להרוס את האווירה בשנייה. וזה כולל סידור מחדש של האור, של התריסים, של המצעים, עצירה לפיפי, עצירה לטישו, חצי שעה של חיפוש אחר קונדום והשהיית הביצועים עד שהשותפים/המשפחה יתרחקו מהמסדרון. בזמן שאתה מתעסק עם השטויות האלה, הבחורה שלך מתייבשת במיטה, פשוטו כמשמעו.

מוזיקה

אישה בוגדת 1 (צילום: istockphoto)
אני לא מאמינה שהוא שוב שומע פיטבול | צילום: istockphoto

זה שכולם באקסטזה על הבקסטריט בויז לא אומר שאתה צריך להוציא את הווקמן מהבוידעם ולנסות לשכנע אותה לאנאלי עם השיר I want it that way. אין שום בעיה עם זה שתאהב מוזיקה כזו או אחרת, אבל צריך להבין שלא הכל מתאים לסקס ולפעמים אף מונע אותו. אז או שאתה יודע להתאים את המוזיקה לאווירה, או שאתה עוזב לאט את העכבר, מתרחק מהמחשב ומתכחש בתוקף עד יום מותך לתיקיית "שירי אירוויזיון מכל הזמנים".

עוד כתבות במאקו גברים:

משחק מקדים

נכון שתמיד חופרים על החשיבות של משחק מקדים? אז יש סיבה. משחק מקדים בונה מתח וציפייה. אם אין את כל המתח אז הגמירה- גם אם קיימת, לא שווה כלום. אבל אני אנסה להסביר לך את זה בשפה שתבין: זה כאילו שממש רצית לראות את המשחק של מכבי, אבל יוצא שאתה מפספס אותו ושומע בחדשות שמכבי ניצחה. אתה כמובן שמח על זה שיש ניצחון, אבל מתבאס רצח שלא ראית וחווית את כל המהלכים שהובילו לניצחון. לדעת שהניצחון הושג זה שונה מללוות אותה עד לניצחון ההיסטרי. ברור?

הוראות

אם נשים בצד מקרים של משחקי תפקידים, אין צורך שתיתן לה הוראות כל שנייה ושתכוון אותה בצורה מוגזמת לדברים שאתה רוצה שיקרו. היא יודעת מה אתה אוהב, היא מבינה מה עושה לך נעים, היא יודעת בגדול איפה היא אמורה להניח את היד וזה אולי יפתיע אותך, אבל היא יודעת שאתה רוצה קצת אוראלי גם בלי שתדחוף את הראש שלה בכח לכיוון המפשעה שלך (יש לך את הצעד הזה ביותר אלגנטי?).

תחינה

אין דבר פחות מושך מגבר שמתחנן למשהו מיני. תפסיק לחשוב על היחסים שלכם כעל זירת מלחמה, שבה על כל דבר צריך לנהל משא ומתן. אם היא לא רוצה לנסות משהו אז היא לא רוצה וזהו ואם לא בא לה על משהו אז לא בא לה וזהו. ככל שתתחנן יותר ככה החשק לזרום איתך ילך ויפחת. אז אל תתבכיין, אל תתחנן ואל תעשה עניין גדול מכל דבר (בכלל, יש לך בדיוק דבר אחד להתרכז בו בכל הקשור לעניינים גדולים במיטה).

טכנולוגיה

עשה טובה ותתנתק מכל מכשיר טכנולוגי. תתנתק מהשלושים קבוצות וואטסאפ, מהאינסוף התראות פייסבוק, מכל עדכון תוכנה שקופץ לך בטלפון, מצילומי סלפי אובססיביים ומהטלוויזיה שפתוחה 24/7. זה שהטכנולוגיה זמינה לך, לא אומר שאתה חייב להיות תמיד זמין לטכנולוגיה. שים הכל על שקט, תנתק מהחשמל מה שצריך, תוציא את הבטריות ותזכור שאם יש מכשיר כלשהו שאמור להיות בו זרם חשמלי, כדאי מאוד שהוא יהיה ארוך, גמיש ובעל רמות שונות של רטט.

דרכים להרוס סקס (צילום: Thinkstock)
אבל מה אכפת לך שיהיה חדשות הספורט ברקע? | צילום: Thinkstock

נשיקות

מישהו פעם אמר לי שנשיקות זה הדבר הכי אינטימי בעולם, יותר מסקס. מצד שני, אותו מישהו היה בתול בזמנו, כך שיש לקחת את המשפט הזה בערבון מוגבל. בכל מקרה, מה שבטוח זה שנשיקות יכולות לבנות או להרוס אווירה בקלות. ובדיוק בגלל זה, תמיד תתחיל את הנשיקות לאט ותבין תוך כדי מה הקצב והכמות שהיא אוהבת. נסה להמנע מליקוקים רציניים, דחיפת לשון לגרון ונשיכות שפתיים אגרסיביות. ואם אתה רוצה לדעת מה באמת קורה כשמתנפלים במלוא הכח, אז אי שם בשנות התיכון הנוראיות שלי- סדק בשן.

אחיזה

 אין שום בעיה עם קצת אגרסיביות פה ושם ("פה ושם" משתנה בהתאם לשריטות שלכם). אבל בחייאת, תשחרר קצת את האחיזה שלך. תשחרר מדי פעם את היד שלה שתפסת ושיתקת כדי שהיא לא תזוז (נמק), את הרגליים שלה שמתחת לשפגט שאין ממנו דרך חזרה (מכאיב), את הפטמה שתפסת לה ושאתה משחק בה כבר שעה (נמק שמכאיב) ואת השפתיים שאולי הרטבת קצת יותר מדי (מה שמחזיר אותנו לעניין הנשיקות). מעל הכול, יהיה נחמד אם תזכור להשאיר נתיב אוויר פנוי כש/אם אתה תופס את הצוואר, אחרת כל השאר לא משנה בכלל.

אז מה למה אתה מחכה? או שתשים את המחשב בצד, תלך להפעיל את הקסמים שלך ותנצל את הערב הרומנטי שלכם ביחד, או שתלחץ על "הגב" ותוציא את הטענות שלך בטוקבקים. רק אם לא אכפת לך- אם מדובר בטענות ספציפיות כלפיי, אנא אל תסכם את העניין ב"את סתם רווקה ממורמרת", זה לא מחדש לי כלום. 

>>> מנפחת חזה: אביגיל רצ'פורד היא הלהיט של הקיץ