"כשהוא אמר לי מה הוא רוצה שאני אעשה לו, חשבתי לעצמי: 'אנשים באמת עושים דברים כאלה?'": גולשת אלמונית חשפה לאחרונה את הסיטואציה הביזארית שהיא נקלעה אליה עם בן זוגה, ופנתה לעזרה מאחת משחקניות הפורנו המפורסמות בעולם – ג'סיקה סטוידינוביץ'.

במכתב שנשלח למערכת האתר Slate, שם סטוידינוביץ' עובדת ככותבת ויועצת בענייני מיניות, תיארה הגולשת האלמונית את הרגע בו התברר לה שלבן זוגה יש אובססיה למין אנאלי – וסיפרה שהיא לא ממש מתחברת לתחום.

"אני יוצאת עם הבחור כבר חודש והסקס איתו מצוין, אבל אני נגעלת מהרעיון של מין אנאלי", כתבה. "הוא הציע לי את זה עוד בדייט הראשון שלנו ומיד אמרתי לא. בפעם הרביעית שעשינו סקס, הוא ביקש שאני אעשה את זה לו. הוא הביא לי דילדו שאני אלבש והרגשתי ממש מוזר, אבל המשכתי כי היה נראה שהוא נהנה מזה. אחרי זה הוא כבר ביקש ממני שאני אחדיר לו אבצע לרקטום".

"עכשיו הוא ביקש ממני שאני אלקק לו את הרקטום ובכלל לא היה לי מושג שיש קטע כזה – זה אמיתי? סירבתי לא כבר שלוש פעמים", המשיכה הגולשת, "אבל אני מרגישה לא נעים בגלל שהוא מאהב נדיב מאוד ואני מרגישה אנוכית. האם יש משהו שאני יכולה לעשות בשביל לוודא שהוא נקי? או אולי משהו אחר שאני יכולה לעשות שיעשה את אותה הפעולה?".

 

 

סטויה מיהרה להבהיר שליקוק הרקטום (או רימינג) היא תופעה מוכרת – ובמיוחד במקצוע שלה. למרות זאת, היא הרגישה צורך להתעכב על העובדה שבן הזוג ביקש ממנה לעשות את זה שלוש פעמים - והכל כשהם ביחד רק חודש.

"את לא חייבת לעשות שום דבר שאת לא רוצה וההתעקשות שלו בשלב הזה כבר גובלת בבריונות", כתבה. "אם מין אנאלי כל כך חשוב לו, אני חושבת שהוא צריך להיות כנה יותר עם בנות זוגו לגבי הרצונות שלו עוד לפני שהם נכנסים למיטה. איך שתיארת את זה, נשמע שהוא הציע אנאלי כבר בדייט הראשון וכשסירבת, הוא פשוט המשיך לחתור לזה בצעדים קטנים".

סטויה הוסיפה שהיא יכולה לתת לה מגוון טיפים לגבי רימינג בטוח, אבל בשלב הזה היא מרגישה שאולי עדיף שלא. "אני לא רוצה לעזור לך, לעזור לו לכפות עלייך משהו שאת לא רוצה לעשות", כתבה. "אני פשוט אעצור פה".