רימינג, האומנות המופלאה של ליקוק הסוגרים (שזאת הדרך ההכי יפה שיש להתייחס לרקטום). בעבר כבר סיקרנו כמה פעולות פרובוקטיביות בחדר השינה (כמו סקווירטינג או גרייפּפרוטינג), אבל לגעת עם הלשון ב'יציאה' של הפרטנרית שלך הוא ככל הנראה אחד האקטים המיניים היותר שנויים במחלוקת בימינו – שלא לומר טאבואיסטיים. למרות זאת, אם צריך ורוצים, אז עדיף כבר שזה יהיה כמו שצריך.

אלישיה סינקלייר, מנכ"לית חברת B-Vibe המשווקת צעצועי מין אנאליים, וד"ר שרי רוס, מחברת הספר "She-ology: The Definitive Guide to Women’s Intimate Health. Period", התראיינו לאחרונה לאתר האינטרנט Cosmopolitan. במהלך ראיון, השתיים נתנו את דעתן על כל הנושא של יחסי מין אנאליים למתחילים – בתקווה לתת כמה טיפים חשובים בנוגע לרימיניג. להלן עשרת הדיברות שלהן כשזה מגיע למגע הלשון שלכם עם הישבן:

1. "השיחה"

זה אף פעם לא חכם ליזום משהו בחדר השינה בלי לדבר על זה עם הפרטנרית שלכם – על אחת כמה וכמה כשמדובר בישבן של מישהי שלא בקטע של מין אנאלי. מהבחינה הזאת, אם יש לכם תוכניות לגבי הרקטום שלה, חשוב לקיים איתה שיחה קודם מקדימה.

סינקלייר מדגישה שמגע מפתיע עם פי הטבעת של מישהי יכול להיות רעיון גרוע במיוחד, שכן לשרירים שם למטה יש נטייה להתכווץ ולגרום לאי נחת. רימינג זו פעולה שדורשת שיתוף פעולה והסכמה בין שני הצדדים, אחרת זה מאוד לא נעים.

2. נסה זאת בעצמך

טוב, מובן מאליו שאתם לא יכולים ללקק לעצמכם את פי הטבעת. מה שכן, אתם יכולים לגרות את האזור באופן ידני. סינקלר מציעה לעסות את האזור עם האצבע כדי שתוכלו לחוות את התחושה ולראות אם אתם בכלל זורמים על האקט הזה. אז כבו את האורות, תדליקו נרות, שימו Sting ותתחילו לעסות.

3. הכנות וניקיונות

רימינג היא פעולה שטחית באופן עקרוני – ולא חודרנית. בכל הנוגע להכנת פי הטבעת לאקט עצמו, שטיפה בסיסית בהחלט תעשה את העבודה. ד"ר שרי מוסיפה שאם אתם מתכננים כל מגע מיני עם הרקטום, בין אם זה באמצעות הלשון, האצבעות, צעצועי מין או איבר מינכם, ניקוי שטחי של האזור הוא די והותר.

ד"ר שרי מדגישה: "לא צריך להגזים, לא חייבים לעשות חוקן או לרוקן את כל תוכן המעי לפני שעושים רימינג". ניקיון של האזור מראש באמצעות מים חמים וסבון או מגבונים לחים אמור להספיק.

4. לשון שטוחה

סינקלר טוענת שאחת הטכניקות הטובות ביותר עם רימינג היא ללקק את האזור עם לשון שטוחה, כאילו את מלקקים גלידה – רק פחות מתוקה. ישנן המון טכניקות אותן ניתן ליישם בזמן האקט, אבל  אם זו הפעם הראשונה שלכם ואין לכם מושג מה אתם עושים שם מאחורה – אז לשון שטוחה היא התחלה טובה.

בשלב מאוחר יותר, אתם מוזמנים לנסות ולנענע את הלשון על אזור פי הטבעת, לדחוף אותה פנימה או כל דבר אחר – כל עוד הגברת שלכם בקטע.

5. יש טעם ללובריקציה

סינקלר מציעה להשתמש בנוזלי סיכה בטעמים שונים, כדי לפלפל קצת את החוויה בשביל הפרטנר האקטיבי – כלומר, מי שמלקק. זכרו, זה שחדירה לא על הפרק לא אומר שאתם לא צריכים לעבור את גבולות הטעם הטוב עם לובריקציה.

6. מולטי טסקינג

סינקלר טוענת שבפעמים הראשונות כשאתם תבצעו רימינג, אתם כנראה תתרכזו אך ורק בפעולה עצמה ותתעלמו מאזורים אחרים בגופה של השותפה שלכם – שזה חבל מאוד, כי יש לכם שתי ידיים חופשיות.

עם הזמן, כשתהיו יותר ויותר מנוסים עם האקט, אתם מוזמנים להתחיל לחלק את הפוקוס שלכם לאזורים אחרים על הגוף שלה, נגיד הפטמות, הבטן, הרגליים ומה שביניהן.  הרי כל דבר שתוכלו להעלות בדעתכם שיוכל לשפר את החוויה המינית, הוא מבורך.

7. להירגע

ד"ר שרי מסבירה שהכנה נפשית עבור רימינג בפרט ומין אנאלי בכלל היא קריטית. "חדירה אנאלית עבור הרבה נשים, בין עם זה באמצעות האצבעות או הפין, זה דבר כואב. גם אם האזור משומן היטב. כדאי מאוד לבדוק את גבולות השותפה שלכם מבעוד מועד עם האצבעות או צעצועי מין". מהבחינה הזו, כדאי מאוד לעשות הכנה מוקדמת ולא להיכנס ישר לעניינים –במקרה הזה, העניינים הם הרקטום.

8. במידת הצורך, תשתמשו בניילון נצמד

זה נשמע מטומטם, אבל זה עדיף על האלטרנטיבה. אם אתם נמצאים במערכת יחסים מונוגמית ואתם בטוחים שאין לכם מחלות מין למיניהן, אז בסדר – אתם יכולים להסתדר גם בלי זה. אם לא, אז כיסוי של האזור עם ניילון נצמד או כל דבר אחר זו דרך מצוינת לחוות את התחושה של רימינג יחד עם הידיעה שאתם מוגנים מפני חיידקים, ווירוסים או מחלות מין.

 

9. אפרופו מחלות מין

לטענתה של ד"ר שרי, המחלות הנפוצות ביותר שניתן לקבל מרימינג הן עגבת, הרפס, זיבה וכלמידיה. אם לך או לשותפה שלך יש זיהום פעיל של אחת מאלה, אז אתם בסכנת הידבקות. חשוב להדגיש כי חלק מהחיידקים והווירוסים הללו יכולים להתמקם לכם בפה, העין או הגרון וליצור לא מעט בעיות.

אם יש לכם או לשותפה שלכם חתכים באזור הפה, פצעים בחניכיים, או שריטות באזור פי הטבעת, אז אתם נמצאים בסיכון גדול עוד יותר. במידת הצורך, ד"ר שרי מציעה לכסות את האזור בעטיפות פלסטיק או לשים קונדום על הלשון כדי להפחית את הסיכון להידבק במחלת מין.

10. אתם צריכים להבין למה אתם נכנסים

"זה לא משנה עד כמה אתם חושבים שאתם נקיים, פי הטבעת שלכם הוא אזור אשר מלא בחלקיקי צואה וחיידקי אי קולי", מסבירה ד"ר שרי. מעבר לזה, אם בלעת חלקיק צואה והשותפה שלכם היא נשאית של הפטיטיס A או B – אז אתם בבעיה גדולה.

חיידקי קלוסטרידיום דיפיסייל (CDI) וסלמונלה הם עוד דוגמאות לחיידקים ולטפילים איומים שיכולים להימצא בפי הטבעת. אדם שבולע אותם יכול לסבול מחום, שלשולים כרוניים, כאבי בטן ובעיות מעיים אחרות.

רימינג יכולה להיות פעולה מהנה מאוד שתפתח לכם אפיקים חדשים בסקס, אבל אתם צריכים להיזהר. אם אתה או השותפה שלך חולים ואתם לא מקיימים יחסי מין מוגנים, אז החוויה שלכם יכולה להיות מאוד לא סימפטית, שלא לומר - מחורבנת.