זה לא סוד שרוב הנשים מתקשות יותר בהגעה לסיפוק מיני מאשר גברים. למעשה, סקר שנערך על ידי חברת הקונדומים Durex גילה ש-75% מנשים כלל לא מגיעות לשיאן בזמן יחסי מין – עכשיו בואו, מדובר במספר בלתי נתפס לעומת מספר הגברים שסובלים מהתופעה הזאת ועומד על 28%. למרות זאת, ישנן דרכים לסייע לנשים היקרות שלכם, ואחת מהן היא תנוחת ה"קליאופטרה".

מומחים בתחום (היינו שמחים לשבת איתם לקפה) טוענים כי התנוחה הזו מגבירה פי כמה הסיכויים של נשים להגיע למיצוי בזמן משגל. הטכניקה פשוטה למדי: על האישה לעמוד על הברכיים על גבי כל משטח שמתחשק לה (בין אם זה המיטה או השיש במטבח).

לאחר שהיא נכנסת לפוזיציה, זה הרגע שלכם להחליק את הראש שלכם בין הרגליים שלה ולהתחיל בפעולה אוראלית. חשוב להדגיש כי בניגוד למין האוראלי המצוי, ה"קליאופטרה" נותנת לנשים הרבה יותר מרווח תנועה ושליטה על התנוחה. מעשה, האישה אחראית על האופן שבו הגבר מענג אותה בזמן שהיא משקיפה עליו מהצד.

בתנוחה הזאת האישה יכולה לשנות את זוויות הרגליים שלה כרצונה ואפילו למקם את הראש של הפרטנר שלה בהתאם להעדפות שלה. אגב, אם אתם כבר שם למטה, אז אולי כדאי שתשקלו אולי גם ליישם כמה מהדברים האלו.