בתחילת השבוע דיווחנו לכם כאן על ההישג המרשים אליו הגיעה דגומנית הפיטנס הישראלית, אביטל כהן, מי שהצליחה לשבור את רף מיליון העוקבים באינסטגרם, הישג שישראליות מעטות הצליחו להגיע אליו, ביניהן נמצאות כמובן נטע אלחמיסטר, בר רפאלי וגל גדות.

השבוע התברר שגם מעבר לים לא הצליחו להתעלם מההישג של הישראלית הצעירה, ועל הדרך גם דאגו לפרגן לה בגדול. אנחנו מדברים על לורה לוקס, כוכבת האינסטגרם ודוגמנית הגלאם האוסטרלית שבעצמה מחזיקה מספר מכובד של 1.3 מליון עוקבים. אגב, זו לא הפעם הראשונה שלוקס מרימה לנציגות ישראלית, והיא עשתה זאת בעבר, ממש לא מזמן, כשפירגנה לסופר הישראלי יובל נוח הררי ובעיקר לספרו "קיצור תולדות האנושות". מה נגיד? כנראה שלוקס לא מוטרדת יותר מדי מאימת ה-BDS.

במידה ולא ידעתם, לוקס היא דוגמנית גלאמור והלבשה תחתונה בת 29 מאוסטרליה, שמתגוררת כיום בלוס אנג'לס. כשהיא לא מצטלמת בביגוד מינימאלי, לוקס היא גם DJ מצליחה למדי שהופיעה במגוון פסטיבלים ברחבי העולם. לא מזמן היא גם נכנסה לתחום הגיימינג והתחילה להפעיל ערוץ באתר האינטרנט Twitch, שם היא נוהגת להעלות שידורים חיים שלה משחקת משחקי מחשב.

אגב, לא באמת חשבתם שאביטל כהן התעלמה מהפרגון לו זכתה מהדוגמנית האוסטרלית, וגם היא דאגה מיד להעלות לחשבון האינסטגרם שלה כמה מילים חמות יחד עם תמונה לוהטת לא פחות של האוסטרלית חובבת ישראל. כל מה שנשאר לנו ולכן הוא לקוות למפגש בין שתי דיוות האינסטגרם, ובעיקר להתפלל שלאחת מהן תהיה מספיק סוללה בסלולרי כדי לתעד את כל היופי הזה.