מיה קירשנר
מראה חיצוני זה האובייסט, וכמה שאנחנו אוהבים אובייסט

1. המראה

להתחיל עם המראה החיצוני יהיה האובייסט. אז נתחיל עם המראה החיצוני. המבט הנוגה, העיניים הכחולות, וכמובן, הגוף המהודק. אי אפשר להתחכש לזה, משהו ביופי האניגמטי שלה מושך אותך אליה כמו חידה סקסית במיוחד, ובעיניים התכולות מלאות העומק יש משהו - כן, אנחנו באמת הולכים להגיד את זה - עצוב. במהלך הקריירה המגוונת על שלל תפקידיה נחשפנו גם לגוף, ועוד איזה גוף. אנחנו מעריצים כל סנטימטר מה-160 שברשותה.

מיה קירשנר
מתוסבכת ומבולבלת מינית. לא בהכרח בסדר הזה

2. בחירת תפקידים

היא שיחקה בכמה סדרות טלוויזיה בתחילת שנות ה-90, אבל לראשונה גילינו אותה בתור חשפנית ב"אקזוטיקה", סרטו של אטום אגויין מ-1994. הדמות המורכבת והחושפנית הייתה הראשונה בשרשרת של תפקידים עם סקס אפיל גבוה; ביניהם, התפקיד הכי מוכר שלה היה ונשאר ג'ני שכטר, סופרת מתוסבכת ומבולבלת מבחינה מינית בסדרה "ישנן בנות", שעסקה בעולמן של נשים לסביות.

מיה קירשנר
תואר בספרות רוסית. הו, זה מעניין

3. היא אוהבת ספרים

ואפילו כתבה אחד. פוזת הסופרת יושבת עליה טוב, היא הודתה יותר מפעם אחת שהיא חובבת גדולה של ספרות, והיא אפילו עשתה תואר בספרות רוסית באוניבריסיטת מונטריאול. מה גם שהיא נראית מצוין עם משקפיים.

מיה קירשנר
אוהבים אותה גם בלי צבע

4. היא אקטיביסטית

הספר שפרסמה, "I live here", הוא למעשה תיעוד סיפורם של פליטים מרחבי העולם, וקיבל תמיכה מארגון אמנסטי הבינלאומי שאליו גם הלכו הרווחים מהמכירות. הספר הוא חלק מפרוייקט רחב יותר, שעוזר לקהילות נחשלות בפינות נידחות בגלובוס, וקירשנר אף ביקרה בעצמה מספר פעמים במחנות פליטים בעולם. אין מה להגיד, הבחורה פשוט נשמה טובה.

מיה קירשנר
מיה, אקדח, לוהטת

5. היא נראית טוב עם אקדח

אחד התפקידים החביבים עליה בקריירה (לפי ראיונות שנתנה בעבר, זה לא שהיא סימסה לנו את המידע) היה מנדי, טרוריסטית ביסקסואלית בסדרה "24". הרי למה שתהיה מחבלת נורמטיבית? סקרנות מינית הכי משדרגת את הדמות. היא אפילו ניסתה להתנקש בחיי הנשיא דייוויד פאלמר באמצעות נשק ביולוגי. בקיצור, אחת המתנקשות הסקסיות שהכרנו.

מיה קירשנר
הבה נגילה - אם תתרכזו תראו את המגן דוד בתמונה

6. כן, גם היא משלנו

קירשנר נולדה להורים יהודים בטורונטו, קנדה. השניים נפגשו בישראל, התחתנו, והיגרו לקנדה, שם היא נולדה. השמועות אומרות שקירשנר אפילו בילתה בישראל חלק מילדותה, ודוברת עברית בסיסית. נשמח לשבת איתה לשיחה צפופה כדי לאמת את העניין.

מיה קירשנר
יש לה משהו עצוב עיניים, כבר אמרנו?

7. היא עושה גם קומדיות

למרות הדמויות הקודרות והמסובכות אותן היא נוטה לגלם, השחקנית המגוונת עשתה עבודה מעולה בפארודית הנעורים "קטע מהסרטים" (not another teen movie). התפקיד צחק על הסטריאוטיפים בקומדיות הטינאייג'רים הסטנדרטיות, וקירשנר דאגה כמובן לתת נופח אקסטרה מיני לדמותה שלה. מיותר לציין שתלבושת התלמידה הסקסית יושב עליה בול.

8. הקליפ הזה עם מרלין מנסון

כחלק מהפסקול של "קטע מהסרטים" היא השתתפה בחידוש של מנסון ל"טיינטד לאב" של סופט סל. החידוש הפך ללהיט, בצדק, מדובר באחד החידושים המרעננים והמקוריים שהיו בשנים האחרונות, למרות שנטחן לעייפה בפרומואים שונים ומשונים. וקירשנר זרמה כמו גדולה ונתנה הופעת אורח בלתי נשכחת בקליפ הפרובוקטיבי.

מיה קירשנר
אופס, נפלה לי החזיה

9. הגיל

קירשנר היא ילידת 1975, מה שאומר שהיא בת 38. הרזומה העשיר שלה אולי מעיד על הגיל, אבל סימני הזמן לא ניכרים בה חיצונית כלל וכלל (שמענו שהיא קוראת עברית). היא  אולי טיפה אחרי הגיל הממוצע של הכוכבניות הלוהטות של הרגע, אבל ממשיכה לעבוד ולברך אותנו בעיניה המהפנטות, ואנחנו ממשיכים להעריץ אותה על זה.

מיה קירשנר
אתה חושב שהחצאית הזאת קצרה מדי?

10. גם לחנונים מגיע

Defiance היא סדרה חדשה המתרחשת בעתיד בקרוב, בו גזע חייזרים מגיע לכדור הארץ במטרה למצוא משכן חדש ופותחים במלחמה אשר מטרתה להפוך את כדור הארץ לביתם החדש. שרדתם עד פה? עכשיו קבלו את קירשנר בתפקיד מאדאם קשוחה וחסרת פחד שמנהלת את הבר המקומי ומספקת שעשועים לגיבור התורן. נו מה, חשבתם שלא יהיה סקס?

>> בשבוע שעבר התאהבנו בלורן כהן