איילה רשף - האח הגדול 2 (צילום: רועי ברקוביץ')
איילה רשף. פחות כוסית ממה שהיא חושבת | צילום: רועי ברקוביץ'
 איילה רשף, 25, תל אביב

תקן: ונסה אלוש.
לכאורה, הדיירת שכולנו חיכינו לה; איילה רשף נכנסת למשבצת הכוסית המשוחררת שמוכנה לעשות הכל כדי להתקדם – ולרגע היא אפילו גרמה לנו לקוות שהנה הגיעה התל אביבית חסרת העכבות שתגשים לנו את הפנטזיות. מצד שני, היא מודעת לעצמה קצת יותר מדי, ואנחנו חוששים שמרוב נביחות לא רואים את היער. או משהו כזה.
מדד הביקיני: רוצים לראות כבר. אגב, כולנו יודעים שלמרות שהיא ביקשה ישבן קטן יותר, זה היה רק כדי שנסתכל לה יותר על התחת. נו טוב.
נא להתנהג בהתאם: בהתחשב במספר המועט של בנות שיספקו אקשן בדמות גופות חטובים לאח הגדול, ההתנהגות הנכונה במקרה של איילה היא להמשיך ולהצביע לה עד שנבין שמדובר שמה שיש בקנקן הוא לא מספיק איכותי כדי להשקיע בקנקן עצמו.
כמה רחוק היא תגיע: עם כל הכבוד לקנקן, אנחנו לא מזהים אף טוויסט בבחורה הזאת שישאיר אותה מעבר לסף המציצנות שלנו. במחשבה שניה, מדובר במציצנות ראויה לשמה.

אלין לוי, 19, ראשון לציון

תקן: הבלונדה המטומטמת – בסימן שאלה.
אלין כל כך מתאמצת כדי שנדביק לה את הסטיגמה הזאת – יכול להיות שהיא התאמנה על זה בבית אפילו – שאנחנו מרגישים שיש דברים נסתרים. גם אתה שמת לב לזה? לפעמים, בין חיוך מטופש אחד לשני, אפשר לתפוס אצלה מבטים קצת יותר אינטליגנטים.
מדד הביקיני: ברור. ברור, ברררוווורר. יאללה, כנסי כבר לבריכה.
נא להתנהג בהתאם: רבותיי, נא להצביע לאלין. כאמור, אנחנו מזהים פה יותר מסתם זוג ציצים ובלונד; אלין יכולה לספק לעונה הזאת ריגושים שאף אחד לא יצפה להם. וציצים.
כמה רחוק היא תגיע: אם קראנו את המפה נכון, היא תגיע רחוק, וזה יעבוד ככה: בשלב הראשון היא תמשיך לשחק אותה סתומה ולא מזיקה ותתפשט כמה שיותר. כשהעניינים יהפכו להיות מורכבים יותר היא תיפטר לאט לאט ממעטה הטמטום ואנחנו נגלה בחורה מרתקת. מצד שני, יכול להיות שאנחנו טועים והיא באמת נעל. מצד שלישי, הציצים תמיד יישארו.

אלין לוי - האח הגדול 2 (צילום: רועי ברקוביץ')
אלין לוי. התאמנת בבית על אלמנט הפוסטמה? | צילום: רועי ברקוביץ'

ג'י שמש לגלריית תגית, יום 1 בבית האח הגדול (תמונת AVI: האח הגדול)
ג'י שמש. קצת יותר מדי | תמונת AVI: האח הגדול
ג'י שמש, 29, רמלה

תקן: הנסיכה הגרוזינית.
הנה הבעיה עם ג'י שמש: היא לא באמת כוסית-על כמו שהיא רוצה שנחשוב. היא חולה בביטחון עצמי מופרז מדי וברברבנות מופגנת מדי. בקיצור, הכל אצלה הוא קצת יותר מדי. אבל היי, קוראים לה ג'י.
מדד הביקיני: למרות הנאמר לעיל, אנחנו עדיין רוצים לראות מה מסתתר מתחת לכל הראוותנות הזאת.
נא להתנהג בהתאם: כל מי שאוהב לשמוע בנות צועקות, רבות ושורטות זו את זו כמו חתולות על פח אשפה, מומלץ לו להצביע לגברת ג'י.
כמה רחוק היא תגיע: יש משהו בג'י שגורם לך לעצור רגע ולקוות שהיא תישאר מספיק זמן כדי לגלות את הבחורה הצנועה שמסתתרת מאחורי הגרוזינית שעולה על העצבים.

דלית לאומי - האח הגדול 2 (צילום: רועי ברקוביץ')
דלית לאומי. לא מאוד סקסית, אבל יש פוטנציאל לסנסציות | צילום: רועי ברקוביץ'
 דלית לאומי, 34, תל אביב

תקן: שרה ג'סיקה פרקר, רק בלי השרה ג'סיקה פרקר.
דלית לאומי לא מאוד סקסית, אבל יש לה משהו בעיניים שמבטיח לספק סנסציות בהינתן לה מספיק זמן. נניח, עד יום שלישי.
מדד הביקיני: לא מאוד מעניין אותנו לראות אותה עושה בריכות.
נא להתנהג בהתאם: תקן אותנו אם אנחנו טועים, אבל כל מי שיצביע לדלית לאומי הוא אישה; אין בה שום דבר שיגרום לגבר להגיד לעצמו שאת האישה הזאת הוא רוצה לראות במשך 100 ימים על מסך הטלוויזיה שלו.כמה רחוק היא תגיע: נשים מצביעות יותר; היא תגיע רחוק.

אין תמונה
מעיין בוזגלו חודדה. לא בטוחים שיש לנו כוח לעוד בובלילית
מעיין בוזגלו חודדה, 22, קרית טבעון

תקן: מי אמר שהעונה לא תהיה בובלילית.
הנה הבובלילית הבאה, אמר עם ישראל והיה מבסוט מעצמו: גם מלאה פיזית, גם מלאה בעצמה, גם לא מפחדת לדבר למצלמה, ממש כמו עינב. נו שוין.
מדד הביקיני: מה שמעניין את מוטי חודדה לא בהכרח מעניין את יתר צופי האח הגדול.
נא להתנהג בהתאם: הצופים מתבקשים לשתף פעולה עם ההפקה ולהשאיר את גברת בוזגלו חודדה מספיק זמן כדי לספק את הסקנדלים המתבקשים. תצביע, תצביע לה; יהיה כיף.
כמה רחוק היא תגיע: עינב בובליל היתה אחלה, אבל לא בטוח שעם ישראל רוצה לראות עוד פרחה לאורך זמן.

סתיו וקנין (יח``צ: רונן אקרמן)
סתיו וקנין. לראשונה: טרנסג'נדרית לא מאיימת | יח``צ: רונן אקרמן
 סתיו וקנין, 25, רמלה

תקן: חדש באח הגדול: הטרנסג'נדרית המקסימה.
ברשותך, אנחנו רוצים להתרגש קצת: סתיו וקנין הצליחה, בחיוך צנוע אחד, לקחת את מושג הטרנסג'נדר ולהפוך אותו למשהו פחות מאיים ממה שהכרנו. במילים אחרות: דמיט, אנחנו לא מצליחים לחשוב אפילו על בדיחת הומואים אחת כשהיא בסביבה.
מדד הביקיני: מצד אחד, לא צריך לחכות שהיא תספר על הניתוח לשינוי מין שהיא עברה כדי להבין שהיא היתה פעם גבר – מה שלא מאוד מעודד אותנו לרצות לראות לה את קו הביקיני. מצד שני, זה דווקא די מסקרן לראות איך היא נראה הביקיני של אישה שפעם לבשה ספידו.
נא להתנהג בהתאם: בנות ישראל יריעו לה על האומץ וישאירו אותה בתכנית; גברי ישראל ימשכו בכתפיהם ויעדיפו להדיח מישהו יותר מעצבנת ממנה.
כמה רחוק היא תגיע: אם שום דבר לא ישתבש באמצע, סתיו וקנין עוד תמצא את עצמה בגמר.

פותנה ג'אבר (יח``צ: רונן אקרמן)
פותנה ג'אבר. חכו שהיא תתחיל להתגעגע לנרגילה | יח``צ: רונן אקרמן
 פותנה ג'אבר, 37, תל אביב

תקן: הערבייה המאגניבה.
איך, איך הפקת האח הגדול מצליחה כל פעם להביא ערבייה שעושה רושם טוב יותר מרוב היהודיות?
מדד הביקיני: לא הפעם.
נא להתנהג בהתאם: ההתנהגות הנאותה במקרה של פותנה היא להשאיר אותה איתנו עד לשלב שהיא מתחילה לקלל בערבית מגעגועים לנרגילה.
כמה רחוק היא תגיע: מצד אחד, יש משהו סוחף בערבייה כריזמטית שגרה בתל אביב. מצד שני, אין משהו סוחף בתל אביבית בת 37. אמצע העונה נשמע כמו הימור מבטיח בשביל פותנה.

יום 1 בבית האח הגדול, שרה לוין לגלריית תגית (תמונת AVI: האח הגדול)
שרה לוין. לא על זה אנחנו חושבים כשאומרים קוגר | תמונת AVI: האח הגדול
שרה לוין, 61, תל אביב

תקן: פולָניה על סמים.
בכנות, אנחנו לא ממש יודעים מה שרה לוין עושה שם. האם מדובר בסבתא שתאסוף את כל הדיירים תחת כנפה ותיישב סכסוכים ומחלוקות ברוגע ושלווה? כרגע נראה שלא ממש. שרה נראית יותר כמו צופה אדוקה של האח הגדול שנלקחה מהכורסה הישר לתוך הווילה והיא עדיין המומה – מבחינתנו היא עדיין לא מצאה את הדלת, ולא בטוח שהיא בכלל תמצא. כשחושבים על זה, אפילו אשת השופט חגית נראתה יותר חדה ומעניינת ממנה.
מדד הביקיני: כן! בטח! כמה שיותר מהר!
נא להתנהג בהתאם: במצב הנוכחי, שרה נראית כמו ברירת מחדל, למקרה שלא נמצא אף אחד אחר להדיח. כולנו תקווה שאנחנו נגלה בה רבדים אחרים ומפתיעים. למשל, שהיא רוקיסטית מטורפת ותומכת נלהבת של מפלגת עלה ירוק. כל דבר פחות מזה לא יהיה מספיק.
כמה רחוק היא תגיע: אלא אם כן מישהו אחר יפגין יכולת מרשימה לעלות לנו על העצבים, היא תגיע קרוב, לא רחוק.

>> ומה הנשים חשבו על הגברים של האח הגדול?