אין תמונה
ועכשיו, נעבור בשידור חי לציצים של הבית הלבן

כנראה שתהליכי הקבלה לעבודה במשרדי פוקס ניוז בקוניטקט לא מחמירים במיוחד - או שהם פשוט לא שואלים את השאלות הנכונות. אם אנחנו היינו מנהלי תחנת חדשות כנראה שהיינו מוודאים שהצלמים שלנו הם לא חרמנים שנוהגים להשתמש ביכולות הזום של המצלמה שלהם כדי לעשות פוקוס על ציצים. שם, כאמור, פחות מקפידים.

הסיפור הזה מתחיל ביום האישה הבינלאומי שחל לא מזמן. בזמן מהדורת החדשות של רשת פוקס בקונטיקט המגישה סיפרה על מצעד שנערך לכבוד יום האישה, ובזמן הדיווח המסך הציג את המצעד עצמו - ציצי אחרי ציצי שעובר ברחוב.

מוזר נכון? אבל ככה זה היה, הכול בזכות הצלם שהחליט להתמקד באיבר הנשי החשוב הזה. הנה:

כנראה שגם עורכי התכניות של פוקס לוקים בחסר, מכיוון שאחרי שהדבר הזה שודר בפעם הראשונה - זה קרה שוב שעה מאוחר יותר. משתמש יוטיוב תיעד את הדיווח הלוהט, העלה ליוטיוב לפני מספר ימים וזכה עד היום לחצי מיליון צפיות. ופוקס? פוקס התנצלו: "הווידיאו הזה לא היה צריך להיות משודר. פוקס קוניטקט תתנצל באופן פומבי וגם באמצעות הרשתות החברתיות. אנחנו נוקטים אמצעים כדי שמקרה כזה לא יישנה בעתיד".

ארגון הנשים שארגן את המצעד כמובן זעם על ההחפצה של הנשים, אבל כנראה שיש דברים שלא ישתנו לעולם: גברים ימשיכו להתמקד בחזה הנשי. אנחנו רק מקווים שלא יקבלו אותם בתור צלמי חדשות.

>> צפה בפורנו במשרד, שכח להוריד את הווילונות