תושבת מדינת סונורה שבצפון מקסיקו עלתה לאחרונה לכותרות אחרי שתקפה את בעלה עם סכין וכמעט רצחה אותו, אחרי שחיטטה לו בטלפון הנייד ונתקלה בתמונות שלו עם "אישה אחרת".

גורמים המעורים בפרטי התקרית שהתרחשה בעיר הסמוכה לגבול עם ארה"ב, מספרים שהאישה, שזוהתה בשם ליאונורה, הייתה משוכנעת שבעלה בוגד בה, תקפה אותו עם סכין - אבל אז התבררה האמת.

בשלב מסוים במהלך העימות, בעלה, חואן, הצליח להשתלט על הסכין ולשאול אותה מה עומד מאחורי התקיפה -  ואחרי שזו סיפרה לו על התמונות שראתה - הוא הסביר לה לאט ובשקט שמדובר בתמונות ישנות, ובכן - שלה.

אז מה קרה שם? מתברר שחואן סרק מקבץ של תמונות ישנות שלו ושל אשתו, והעביר אותן לטלפון הנייד שלו. ליאונורה, שלא זיהתה את עצמה בתמונות, הייתה משוכנעת שבעלה ניהל רומן מאחורי גבה, וכאמור תקפה אותו בעזרת סכין.

מיד עם בירור כל פרטי המקרה, האישה הביעה חרטה על מעשיה, אבל זה היה כבר מאוחר מדי: כוחות משטרה הוזעקו למקום אחרי ששכנים התלוננו על צרחות האימה שבקעו מתוך הבית, ליאונורה נעצרה על ידי הרשויות, וכעת היא צפויה להישפט על מעשיה. אגב, בלי ועם קשר - רוצות לדעת האם באמת בן הזוג שלכן בוגד בכן? כנסו לכאן ולא תתחרטו.