תושבת מישיגן הורשעה בניסיון הרצח של בעלה, אחרי שניסתה לשכור מתנקש שיחסל אותו עבורה בסיפור שהפך די מהר לאחד ההזויים ששמעונ בחודש האחרון.

ונדי וויין בת ה-52 פנתה בבקשה לשירותי אתר האינטרנט RentAHitman.com ("תשכור מתנקש") בניסיון לסגור חשבון עם בעלה, אך מהר מאוד היא גילתה שבוב אינס, מנהל האתר, העביר את הפרטים שלה ואת הבקשה הביזארית ישירות לרשויות האכיפה.

אינס סיפר לכלי התקשורת שהוא הקים את האתר לפני 16 שנים, אחרי שקנה את שם ה-Domain במטרה לפתוח חברת אבטחה. למרות זאת, תוכניתו המקורית לא יצאה לפועל והוא נשאר עם האתר במשך כל השנים – ומדי פעם קיבל הצעות ובקשות מאנשים שונים שחיפשו לחסל אויבים, בני זוג או קרובי משפחה.

בתיאור האתר הוא מבטיח פרטיות מוחלטת ואפילו טוען שהעובדים פועלים לפי קוד ה-HIPPA, כלומר "חוק הגנת המידע והפרטיות המתנקשים של שנת 1964" (חוק מומצא לחלוטין, למען הסר ספק). אינס טוען כי הוא הפיל בפח לפחות 12 אנשים שתכננו לרצוח אחרים, והעביר את התכתובת איתם ישירות לרשויות האכיפה, אחד מהם היה אפילו נער בן 16 (!) שחיפש לרצוח את אחד מחבריו.

ונדי וויין, כאמור, היא האחרונה מבין שורת ההזויים שניסו לשכור את שירותיו ומצאו את עצמם במעצר, ומתברר שבמהלך אחת השיחות ביניהם, היא אפילו ציינה בפניו: "זה מוזר מאוד שאתה לא פועל בדארק ווב, אתה לא חושש שיעלו עלייך?". לטענתו, הוא נתן לה מספר הזדמנויות לחזור בה, אבל זו התעקשה בכל זאת להוציא לפועל את החיסול של בעלה.

בת ה-52 עשויה לרצות כעת תקופה של עד 9 שנות מאסר לפחות, אחרי שהורשעה בעברות שידול לביצוע רצח ושימוש במחשב בשביל לבצע פשע. גזר הדין שלה נקבע לינואר, ואינס סיכם את העניין בצורה המדויקת ביותר: "אני באמת לא מבין את זה, איך אנשים יכולים להיות טיפשים כל כך ולחשוב שאפשר לשכור מתנקש ברשת. מה זה זר פרחים?".