מקלחת זה זמן של פינוק, ניקיון ורעננות וגם כמה דקות לגיטימיות לזיופים מכל הלב. אבל בקיץ הלוהט של ישראל חדר הרחצה זה גם מקום המפלט, כמעט היחיד, אליו אפשר לברוח מהחום והלחות. עד כמה רחוק אפשר לקחת את חווית הרחצה? "עולם עיצוב הברזים מתקדם בקצב מסחרר", אומרת גלי אורון, מנהלת שיווק ביצרנית הברזים "חמת", "מדי שנה מופיעים עוד ועוד ברזים חדשניים בעיצוב מקורי". הנה שלוש דוגמאות מרחבי העולם לראשי מקלחת שישאירו אתכם נקיים, רעננים ושמחים.

גשם יולי אוגוסט

זאת לא אחיזת עיניים, זה בדיוק מה שאתם חושבים  – מקלחת הפוכה. הפיתוח של המקלחון הנייד יכול לשמש כפתרון למקלחון נייד כשיוצאים לשטח ויכול גם להיות אטרקציה של שטיפה מרעננת בימי הקיץ החמים בגינה ואפילו במרפסת הבית. המקלחון כולל פלטפורמה שצריך לחבר לצינור פשוט, עניין של שתי דקות עבודה על פי משווקי המוצר, ומשקל הגוף שיעלה עליו יפעיל באופן אוטומטי את הזרם. נחשול המים יכול לעלות עד לגובה של ארבעה מטרים, בהתאם למשקל הגוף, והזרם מובטח להיות עדין כמו גשם קל וצונן באמצע החמסין. מחיר: 625 יורו, להשיג ב-OUTDOOR.

מקלחת, טוש בחצר (צילום: outdoorshower)
עומדים על המקלחון והמים מתחילים לזרום | צילום: outdoorshower
מקלחת, על הגג (צילום: outdoorshower)
אטרקציה לגינה ולמרפסת בימות הקיץ החמים | צילום: outdoorshower
המקלחון המנגן

מוסיקה בזמן המקלחת היא פינוק שרבים מפנטזים עליו. חלקם מעבירים חוטים ומקבעים רמקולים קטנים בחדר הרחצה ואילו אחרים מסתפקים בזיוף תוך כדי חפיפה. אבל הפיתוח הבא של ראש מקלחת מנגן הופך את כל המנגנון לפשוט יותר. במרכז הראש, שעשוי סיליקון, מותקנים שני רמקולים מגנטיים נשלפים. הרמקולים מתחילים לנגן עם פתיחת המים וניתנים לסנכרון עם הפלייליסט בטלפון הנייד, בנגן המדיה ואפילו עם המחשב. המנגנון עובד באמצעות טכנולוגיית ה- bluetooth ויכול לקלוט עד 32 מטר. ניתן להשיג בלעדית ברשת "חרש" במחיר 1,120 שקלים.

מקלחת, ראש טוש מנגן
מסתנכן עם רשימת המוזיקה בנייד. "חמת"

מקלחת, ראש טוש מנגן, חמת
מים מים בששון. "חמת"

גשם של תפוזים

ברחבי העולם מסנני מקלחת הם פופולאריים ביותר: תפקידם לסנן את הכלור ממי הרחצה, כי הוא מייבש את השיער והעור וגורם לגירויים ופריחות. אבל הפיתוח של ראש המקלחת שלפניכם, לא רק מסנן את מי המקלחת, אלא גם מזין את הגוף במנה יומית של ויטמין C. על פי משווקי המוצר, הוויטמין, שאפשר לראותו במחסנית הכתומה, יועיל בזמן הרחצה כנוגד חמצון העור ויהפוך את השיער והעור לרכים ומבריקים יותר. מחירו 139 דולר וניתן להשיג ב-RIGHT TOOL.

מקלחת, ויטמין סי www.thefancy.com (צילום: www.thefancy.com)
מחסנית של ויטמין סי בטוש | צילום: www.thefancy.com

טיפים לעיצוב חדר רחצה מפנק
לכל הכתבות במדור חדרי הרחצה