כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את מגירות המטבח, להשתלט על ארון הנעליים המבולגן או לנסות למצוא פתרון לפלונטר של כל כבלי החשמל שזרוקים על המדף? אז במקום לסגור את המגירות ולהימנע מפתיחתן, לסדר לשווא את בקבוקי השתייה במגדל במקרר ולשכוח שוב מהכבל, דפדפו במדריך לטריקים שיעשה לכם חיים קלים ומאורגנים יותר בבית. את הרעיונות הנפלאים אספנו מהרשת.

מטרייה לארטיק

החופש בשיאו, וההנאות הקטנות של הקיץ הן בדרך כלל המלכלכות ביותר. אבל למי יש לב להתחיל להציק לזאטוט שלו על הקרטיב המטפטף שבין כה וכה הכל כאן נמס גם ככה. אז במקום להעיר ולשבת דרוכים, פשוט השחילו מנז'ט על המקל' שיתפקד כמו מטרייה הפוכה וימנע טפטופים. ב-realsimple מצאנו את התגלית.

מטרייה לארטיק (צילום: מתוך: realsimple.com)
אז אל תלכלכו | צילום: מתוך: realsimple.com

מקום לפיצפק'ס 

מחפשים פתרון לכל הפיצפק'ס שמחוללים מהומה במגירות? במקום להזיז אותם ממקום למקום, מצאנו את הייעוד האמיתי למגשי הקרח הקשיחים - הניחו את המגשים בתוך המגירות ותראו איך החיים מסודרים יותר. בין אם מדובר במגירת המטבח, מגירת התכשיטים או המגירה בחדר העבודה - אתם מסודרים. למקור כנסו ל- homemadesimple.

homemadesimple.com-חרוזים (צילום: מתוך האתר homemadesimple.com)
אפילו לא צריך להקפיא | צילום: מתוך האתר homemadesimple.com
לצבוע כמו מקצוען

מי לא חושש מהטפטופים הבלתי נמנעים שהופכים את מלאכת צביעת הקיר או הרהיט לסיוט? הטריק הבא מבטיח מברשת נטולת טפטופים וצביעה מהנה: כל מה שצריך זה לכרוך גומייה סביב הקופסה והיא תמנע את עודף הצבע על המברשת. כך ממליצה הכוהנת מרתה סטיוארט. marthastewart.

marthastewart.com-צבע (צילום: מתוך האתר marthastewart.com)
שלא יטפטף על הרצפה | צילום: מתוך האתר marthastewart.com
למגנט את הסיכות

הטריק הממגנט שהוא חצי קסם, מתאים לאחסון מחטים וסיכות תפירה. אבל יכול לשמש גם כקישוט לשולחן המשרדי, וגם כבית מוגן לסיכות ולאטבים המפוזרים. כל מה שצריך זו צלחת, המשמשת כתחתית יפה ומעוטרת של ספל תה. מאחור מדביקים מגנטים קטנים והם ידאגו לשמור על כל מה שתשימו בצלחת. את הרעיון המקסים מצאנו ב- mirandawalkert

סיכות תפירה ממוגנטות (צילום: מתוך: mirandawalker.blogspot)
תראו איזה קסם | צילום: מתוך: mirandawalker.blogspot
מגנטים לסיכות (צילום: מתוך: mirandawalker.blogspot)
פשוט מדביקים מגנטים מאחור | צילום: מתוך: mirandawalker.blogspot
מגדל בקבוקים יציב במקרר

ניסיתם כבר את כל הטכניקות שישאירו את בקבוקי השתייה כמגדל בצד אחד של המדף במקרר? ניסיתם לתמוך עם מוצר כבד, אבל ברגע של בלבול משכתם אותו והמגדל התמוטט? אז זהו, שהגודל והמשקל לא תמיד קובעים, תראו איך עם קליפס אחד פשוט אתם יכולים לתחום את הבקבוקים ולמנוע מהם להתגלגל מקצה לקצה. chucks-fun.

chucks-fun.blogspot-בקבוקים (צילום: מתוך האתר chucks-fun.blogspot)
רק שלא יתמוטט | צילום: מתוך האתר chucks-fun.blogspot
קולב לנעליים בארון

הגיע הזמן לעשות כבוד לנעל הכי שימושית בארון הנעליים. תחשבו על זה שמכל הזוגות בסך הכל הן האהובות עלינו ביותר, אך משום מה זוכות ליחס מזלזל. לרוב אנו מניחים אותן אחת על השנייה, ובגלל שהן דקות, קלות ומתרבות בקצב מסחרר, אנו מרשים להן לחיות בכאוס מוחלט. קבלו הצעה היסטרית שתעניק להן כבוד וגם תעשה לכם סדר. ב-epbot מסבירים, שכל כל מה שצריך זה קולב מתכת וקאטר.

epbot.com-נעליים (צילום: מתוך האתר epbot.com)
יחס של כבוד | צילום: מתוך האתר epbot.com
epbot.com-קולב (צילום: מתוך האתר epbot.com)
פעם הייתי קולב לז'קט | צילום: מתוך האתר epbot.com

קיר תכשיטים ממגש הסכו"ם

תודו, שתכשיטים שנאגרו עם השנים זה ביג ביג ביג דיל. הם לרוב זרוקים במגירה ונתפסים זה בעגיל של זו בבלגן נוראי. שימו לב איך אפשר ליצור פינה או קיר שלם לאחסון התכשיטים בצורה חכמה ומרהיבה: קחו מגשי סכו"ם מעץ, מסמרו אותם לקיר ברצף והבריגו ברגי וו קטנים לתליית השרשרות והצמידים. מה קיבלתם? פינה מושלמת שמוסיפה גם אלמנט דקורטיבי לחדר. ב-maillardvillemanor המציאו את זה.

maillardvillemanor.com-מתקן שרשראות (צילום: מתוך האתר maillardvillemanor.com)
מה, יש לי כל כך הרבה תכשיטים? | צילום: מתוך האתר maillardvillemanor.com

טוסטים במצנם הפוך

רציתם להכין פיצה לילדים או טוסט על פרוסה אחת (GRILLED CHESSE) מבלי להפעיל את התנור? חשבתם לקנות טוסטר אבל אין לכם מקום לעוד מכשיר חשמלי? פשוט תשכיבו את המצנם על השיש, הכניסו את הפרוסות במאונך וצאו לדרך - כמה פשוט ככה טעים. את הפטנט מצאנו באתר: grilledcheesesocial.

grilledcheesesocial.com-טוסטר (צילום: מתוך האתר grilledcheesesocial.com)
רק שלא יקפוץ בטעות | צילום: מתוך האתר grilledcheesesocial.com
סדר בקופסאות הפלסטיק

במגירת הטאפרוור או כלי האחסון, כמו בסל הכביסה, ישנו מין משלוש ברמודה קטן שמעלים את המכסים, כמו את הגרביים. אז כדי שכל המכסים יתפקדו ברגע שתזדקקו להם, הניחו מתקן לאחסון דיסקים בצד אחד של מגירת הטאפרוור לסידור המכסים ובצד השני את הכלים. גאוני? זה מכאן: bhg.

bhg.com -מגירות (צילום: מתוך האתר bhg.com)
מכסה לכל קופסה | צילום: מתוך האתר bhg.com
מקום לכל כבל

מכירים את מגירת הכבלים? בכל בית יש את מגירת הפלונטר שמכילה כבלים, מטענים, מאריכים וכל מיני חוטים שאגרתם אבל לא העזתם לזרוק למקרה ותצטרכו להשתמש בהם. בואו תסדרו את הצרה הזו אחת ולתמיד, בארגז שלעולם לא יתבלגן. פשוט הכניסו כל כבל בתוך גליל נייר טואלט, כשהקצוות שלו נגלים והניחו את הגלילים בתוך הארגז. ככה בדיוק עושים את זה: instructables. 

instructables.com-גליל (צילום: מתוך האתר instructables.com)
גליל לכל כבל | צילום: מתוך האתר instructables.com
סופה של מדבקה טורדנית

אמרו לכם שעם קצת מים חמים וסקו'צ זה ירד צ'יק צ'ק, אבל המדבקה המרגיזה הזו שבאה עם הפריט החדש שרכשתם היא חלק בלתי נפרד ממנו. המים והסקוצ' רק מורחים את הדבק ואתם מוצאים את עצמכם מקללים את הרכושני שהדביק את זה ככה. אז במקום לבזבז זמן מיותר וכוויות מהקומקום הרותח, פשוט הצטיידו בנשק הכי יעיל שלכן - מייבש השיער. חממו אותו טוב טוב, וכמו שרעמת שיער נכנעת ביום גרוע, כך גם המדבקה העקשנית תתקלף. את המציאה הזו מצאנו ב-realsimple.

מייבש שיער להורדת מדבקות (צילום: מתוך: realsimple.com)
שאני אשפשף? | צילום: מתוך: realsimple.com
להעלים את הראוטר

אם תיישירו מבט אל השידה מתחת לטלוויזיה תגלו שיש שם יותר מדי מוצרי חשמל, כשהמיותר והמטריד מכולם הוא הרוטר. שלא כמו הממיר, את הראוטר אפשר ורצוי להעלים. אז מה אם נהפוך אותו לספר עב כרס שינוח לו על השידה? כל מה שצריך זה למצוא ספר בעל כריכה עבה, לרוקן אותו מעמודים ולהניח את הרוטר במקום. בדיוק כמו שעשו ב-apartmenttherapy.

apartmenttherapy-מצלמה (צילום: מתוך האתר של apartmenttherapy)
להסתיר מה שאפשר | צילום: מתוך האתר של apartmenttherapy
בית חם לנייד

בימים שבהם שקע פנוי ליד שולחן או שידה הוא מצרך נדיר וטריטוריאלי, כמעט כמו צד במיטה, מגיע הפטנט האדיר הזה, שגם מעלים את החוטים שנמתחים מכל עבר וגם מונע את אותם מצבים אובדניים, שבו המכשיר פשוט מתרסק אל הרצפה. כל מה שצריך זה בקבוק ריק של סבון או שמפו נוזלי ומספריים והרי לכם מתקן שישמש כבית חם למכשיר הטלפון האהוב. למראה מעוצב יותר ניתן לצפות בנייר או טפט שאהבתם, או לצבוע בצבע אקרילי או בספרי צבע. באתר של makeit-loveit תוכלו לראות איך עושים את זה.

makeit-loveit-מתקן לאייפון (צילום: מתוך האתר של makeit-loveit)
מתקן מונע התרסקות | צילום: מתוך האתר של makeit-loveit

גם מבקבוקי שתייה אפשר להכין דברים נהדרים
אגרטל אחד, חמישה עיצובים מדהימים
אהבתם את הפטנטים? גלו לחברים בפייסבוק