לעשות כביסה זו מטלה הכרחית, גם אם אתם מחבבים אותה וגם אם פחות. הצד הנחמד הוא שאפשר לבחור את הדרך החביבה עליכם לכבס, בין אם בחרתם באבקת כביסה, בנוזל או בטבליות. אם אתם טיפוסים של אבקה או של ג'ל, התהליך די פשוט: שמים את החומר במגירה הנכונה וממשיכים הלאה עם חיינו. אך כשזה מגיע לטבליות הנושא קצת מסתבך - האם צריך להכניס את הטבליה למגירה או שרצוי לזרוק אותה לתוך המכונה, יחד עם הבגדים?

מתברר שלשאלה הזו יש תשובה חד-משמעית. כדי שהטבליות יעשו את עבודתן בצורה היעילה ביותר, צריך להכניס את הטבליות לתוך תוף המכונה. ומועד ההכנסה גם הוא קריטי: צריך לזרוק אותן פנימה לפני שמכניסים את הבגדים.

View this post on Instagram

A post shared by Simply Better Organization (@simply_better_org)

>> לכל הכתבות בערוץ living 

 >> ר"ג: אנה שדרגה את הדירה השכורה ב-19,000 שקל

>> הטיפ המוזר לחדר הרחצה צבר 22 מיליון צפיות

למה זה כל כך חשוב? מכיוון שהטבליות נמסות במים, הן צריכות להגיע לחלקו האחורי של התוף - משם המים יוצאים ויוכלו להמיס אותן. אם מכניסים את הכמוסה למגירה קשה לה להתמוסס לחלוטין, מפני שהיא לא מקבלת מספיק מים, ואז גם פחות נוזל מגיע אל הבגדים המלוכלכים. 

ואם אתם מתלבטים בכלל בין אבקת כביסה לנוזל, גם כאן מצאנו תשובה חד-משמעית. אבקת כביסה היא אומנם יעילה ומשתלמת, אך היא עלולה להצטבר לגושים במכונה ובכך לגרום לסתימות בצנרת. שלא נדע.