אם חשבתם שההגדרה של מלון הוא מקום רגוע לפרוש אליו בסוף יום של שיטוטים, כנראה שעוד לא שמעתם על מלון DROOG, באמסטרדם. המלון, מבית היוצר של מותג העיצוב לבית המוביל בהולנד, מבקש להפוך את הקונספט על פיו וליצור מרכז תרבות ומקום חווייתי שלא תרצו לצאת ממנו במשך כל החופשה שלכם.

מלון דרוג, חדר (צילום: www.hoteldroog.com)
מתחם שינה מפנק בקומת הגלריה | צילום: www.hoteldroog.com

המלון מספק שלל אטרקציות ופעילויות למבקריו במתחם אחד: הוא מציע להם לפצוח במסע קניות אקסקלוסיבי בין כותליו, סיבוב בגינה המטופחת והירוקה, הרצאות מעניינות, תערוכות מתחלפות בגלריה, תפריטי אוכל מגוונים בחדר האוכל וחדר שינה מעוצב ויחיד במלון, הממוקם בקומת הגלריה.

מלון דרוג, מסעדה (צילום: www.hoteldroog.com)
אוכלים וקונים. מסעדת המלון | צילום: www.hoteldroog.com
מלון דרוג, חפצים (צילום: www.hoteldroog.com)
חסר לכם כיסא? חלל תצוגה במלון | צילום: www.hoteldroog.com

המטרה: להפוך למוקד תרבות בעיר

מבנה המלון ששוכן בבניין מהמאה ה-17, משתרע על 700 מ"ר מבטיח להיות מרכז התרבות של אמסטרדם. הקונספט של המלון המרהיב הוא למעשה ההיפך ממה שמציעים לנו בדרך כלל בבתי מלון. בזמן שמלון סטנדרטי מעוצב על מנת להעניק לאורחיו מקום להירגע בו ולנוח, מלון דרוג מציע חוויה תרבותית אשר מפגישה בין שלל פעיליות ומכנסת אותם תחת קורת גג אחת, מקניית וילונות ועד ייעוץ אישי על מוצרי יופי וטיפוח. הוא מציע לאנשים לשלב בין תערוכות, להרצאות ולקניית בגדים ומאפשר לכל אחד לשלב בין הבילויים האהובים עליו.

מלון דרוג, תצוגה (צילום: www.hoteldroog.com)
פריטים מכל הסוגים. חלל קניות במלון | צילום: www.hoteldroog.com

הגלריה היא חלל תצוגה שמשתרע על 160 מ"ר, בה יוצגו תערוכות מתחלפות בנושאי עיצוב, אופנה ואמנות. הגלריה שמופעלת על ידי צוות המלון, שואפת להפוך לחשובה ובועטת בנוף המקומי. אחת ממטרותיה היא להציע בעתיד גם סדנאות ומפגשים שיעסקו בנושאי התערוכות.

"שירות חדרים", הוא חדר שמשקיף על הגן ומתפקד כמסעדה למאכלים טריים תוצרת בית, שמבושלים ממרכיבים עונתיים ומגיעים מספקים מקומיים. חדר האוכל הוא גם אזור להתערבב עם יתר האורחים במלון והוא כולל את חנויות הבגדים, מוצרי הטיפוח והריהוט המוצגים בחלל.

מלון דרוג, מוצרים (צילום: www.hoteldroog.com)
ויש גם מוצרי טיפוח. חנות במלון | צילום: www.hoteldroog.com

בקומה העליונה ממוקם מתחם השינה היחיד והמיוחד במלון. הוא כולל חדר שינה, מטבחון וסלון לאורחים שרוצים להעביר בו את הלילה, הוא מרווח ומתאים למספר אורחים.

מלון דרוג, חצר (צילום: www.hoteldroog.com)
טוב, הגיע הזמן לנוח. גינת המלון | צילום: www.hoteldroog.com

לא מתחשק לכם אמסטרדם? גם בברלין יש מלון תוסס במיוחד
וברגוע: מלונות בוטיק שווים בלונדון