זה דבר אחד להפוך לוויראלי בגלל משהו חכם שפרסמת ברשתות החברתיות, אבל זה דבר אחר לגמרי כשהפעוט שלך הוא זה שיוזם את הפוסט הפופולרי - בזמן שאתה במקלחת.

"נתתי לבת הקטנה שלי את הטלפון הסלולרי שלי כדי לשחק משחק בזמן שהתקלחתי. זה היה משחק למידה לגיל הרך שהיא משחקת בו לעתים קרובות. הדבר הבא שאני זוכרת זה שהיא דפקה לי על דלת האמבטיה וביקשה ממני לעזור לה לתקן משהו", אמרה האמא הנבוכה בסרטון טיקטוק שהעלתה. 

הבת אכן מסרה לאמה את הטלפון כשהיא במקלחת, רק כדי שהאמא תבין מה בתה רוצה שהיא "תתקן". "מהר מאוד אני מבינה שהטלפון שלי משדר LIVE באינסטגרם. בזמן שאני במקלחת", סיפרה האישה. 

@bri.anna89

Have kids the said #momlife #terribletoddler #toddlersoftiktok #momsoftiktok #threenager #humpday

♬ original sound - Sarah Cothran

הורים רבים הגיבו לסיפור של האמא בסרטון. "כל הכבוד! ניצחת! אין אף אחד שיכול להתחרות בזה", אמר אחד המגיבים. "חשבתי שאת הולכת לספר שהיא פשוט גבתה כסף למשחק שלך. לא הייתי מוכנה לזה," צחק אחר. "זה לגמרי משהו שמתאים שיקרה לי. למעשה אני מופתעת שזה עדיין לא קרה," אמרה אמא נוספת, "זה היסטרי. סיפור טוב לספר בהמשך".

בנוסף, היו מי שהחליטו להציע רעיונות לאמא, כדי להימנע ממצבים כאלו בהמשך. "בפעם הבאה תשתמשי בגישה מודרכת - את יכולה אפילו להשבית בעזרתו את מסך המגע של האייפון כך שהם לא יוכלו להשהות סרט ולהשתולל", אמר אחד המגיבים. "זו הדרך היחידה שנתתי לבת שלי להשתמש בו. את יכולה לשנות את האפשרויות גם לזה", הוסיף אחר. "את יכולה לתת לה לשחק במשחק שאינו משתמש ב-Wi-Fi ולהפעיל את הטלפון במצב טיסה", הציע אחד המגיבים. "אני קניתי לבני טלפון בעשרים דולר כדי שיוכל לשחק את המשחקים שלו", אמר אחר.

היו גם מי ששיתפו את הסיטואציות המביכות שהקטנים שלהם יצרו עבורם. "אחיינית שלי הזמינה 158 קינוחים ממקדונלד'ס דרך UberEATS. אח שלי חשב שמישהו פשוט תרם לו את זה, הוא היה כל כך שמח עד שהראיתי לו את הקבלה", אמרה דודה אחת. "הבן שלי צילם אותי כשהוצאתי את הטמפון שלי ושלח את התמונה לבוס שלי שהיה בעבודה... אז תאמיני לי שיש דברים הרבה יותר גרועים", הוסיפה וניחמה אמא אחרת.