אשטון קוצ'ר ודמי מור (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
אני מבוגרת, אתה חתיך. אשטון קוצ'ר ודמי מור | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

כולנו יודעות שולנטיינ'ס דיי הוא חג נוצרי אנטישמי שהומצא על ידי חברות כרטיסי ברכה וממתקים, אבל אין ספק שהיום הזה מזכיר לנו כמה אנחנו אוהבות לאהוב - ואם אפשר, אז כמו ברומנים הגדולים או בסיפורי האהבה של כל הזמנים. מזל שנשארו עוד כמה זוגות מפורסמים שמהווים לנו מודל לזוגיות מאושרת, כזאת שעליה אנחנו יכולות רק לחלום. אז הנה כמה כאלה שמוציאים שם טוב לאהבה - בלי עין הרע, כמובן.

אשטון קוצ'ר ודמי מור

קילומטראז': שבע שנים יחד, נשואים חמש שנים.
אשטון ודמי כבר מזמן לא נחשבים עוד זוג הוליוודי ביזארי. היכן שמדונה וחזוס או ג'סטין וקמרון נכשלו, בני הזוג קוצ'ר ומור הצליחו להפוך לאחד הזוגות המגניבים ביותר בסביבה: החל מהפרידה הידידותית מהאקס ברוס וויליס, דרך הקשר עם הבנות של דמי מנישואיה לברוס, ועד הטוויטים המתוקים של השניים, שרק מתים להראות לכם כמה טוב להם ביחד. ולראייה, השניים נוהגים לדבר בחופשיות על הבדלי הגילאים ביניהם, ואפילו השתתפו יחד במערכון קורע ב"סאטרדיי נייט לייב", בו דמי הייתה מאופרת כקשישה. בכלל, בכל צילומי הפפארצי של מור וק'וצר הם נראים זוג כיפי ולא ייצוגי בעליל, והאמת? לא ממש אכפת להם מה חושבים עליהם.

אלן דג'נרס ופורשיה דה-רוסי

קילומטראז': שש שנים יחד, נשואות כשנה וחצי.
בניגוד לזוג הקודם, כאן מדובר לא רק במערכת יחסים ייצוגית, אלא ממש בפוסטר גירלז: גם ההטרוסקסואלית הכי הומופובית לא תכחיש שהייתה רוצה להיות לסבית כמו פורשיה ואלן. פורשיה, שהוכיחה ב"משפחה בהפרעה" שהיא לא רק פרצוף מהמם, ואלן, שהיא הטום-בוי הכי מקסימה בסביבה, פשוט עושות לנו חשק להפסיק לחכות לטלפון מהבחור שפגשנו אתמול בלילה, ולעבור לצד הנשי והרך של האהבה – רצוי לצד בלונדינית גבוהה והורסת. או בקיצור – אם כבר לסביות, אז רק ככה.

אלן דג'נרס ופורשיה דה-רוסי (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
טום בוי מקסימה ובלונדינית הורסת. אלן דג'נרס ופורשיה דה-רוסי | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

נטע גרטי ופיטר רוט (צילום: עודד קרני)
בא להם טבעי. פיטר רוט ונטע גרטי | צילום: עודד קרני
פיטר רוט ונטע גרטי

קילומטראז': ארבע שנים יחד, נשואים שנתיים וחצי.
יש הרבה זוגות צעירים ומאוהבים בעולם הבידור שלנו – יודה ונינט, אורי פפר ויעל גולדמן, יובל שרף ושלומי שבן, איתי טיראן ומלאני פרס - והרשימה עוד ארוכה. אבל אנחנו מחבבות דווקא את השניים האלה. אולי זה בגלל שהם כל כך יפים, אבל תמיד נראים כאילו זה בא להם בטבעיות; אולי בגלל שהזוגיות שלהם לא מוחצנת ומתוקשרת כמו של זוגות אחרים ברשימה, שצלמי פפארצי נמצאים אצלו בחיוג המהיר בנייד; או אולי זה בגלל שהם כאלה קולים ומגניבים, וככה אנחנו בדיוק רוצות שתיראה גם הזוגיות שלנו. ואם אפשר, שגם הילדים שלנו יראו כמו הלנה שלהם.

ענת עצמון ודני סנדרסון

הופעה בלקן ביט בוקס - דני סנדרסון וענת עצמון (צילום: רוני שיצר)
לא בתולה ולא דון קישוט. ענת עצמון ודני סנדרסון | צילום: רוני שיצר
קילומטראז': שנתיים יחד.
הזוג הכי פחות וותיק ברשימה הוא הזוג הכי מבוגר, וזה בגלל שעבור שניהם מדובר בפרק ב': הוא התאלמן מנעמי, ממנה נולדו לו שני ילדים, ואילו היא התגרשה מהשחקן דן תורג'מן, וגם להם שני ילדים. הוא בן 60, היא בת 52. היא כבר לא הבתולה מ"אסקימו לימון", והוא כבר לא "דון קישוט", אבל איכשהו, הם מצאו אחד את השני ואת היכולת לאהוב שוב מחדש. אנחנו הכי בעד.

פול ולינדה מקרתני (צילום: Diane Freed, GettyImages IL)
אהבה כמו בשירים. פול ולינדה מקרתני | צילום: Diane Freed, GettyImages IL
פול ולינדה מקרטני

קילומטראז': 20 שנים יחד, שהסתיימו במותה של לינדה.
פול מקרטני צודק: אנשים באמת רוצים למלא את העולם בשירי אהבה מטופשים, ולא אכפת להם שיש כבר מספיק כאלה. פול ולינדה הכירו ב-1967 בלונדון – היא הייתה צלמת אמריקנית, הוא היה חיפושית בריטית ידועה. ב-1968 הוא הביא אותה ללונדון, וב-1969 הם נישאו, כשברחמה נשאה לינדה את בתם הראשונה, מרי. בניגוד לקלישאה הידועה של מוזיקאים, הנישואין שלהם שרדו כמעט עשרים שנה, והביאו לעולם שלושה ילדים. הם עשו מוזיקה ביחד, הם היו צמחוניים ביחד, הם נלחמו למען זכויות בעלי החיים יחד, והם היו זה לצד זה עד רגעיה האחרונים של לינדה, שנפטרה ב-1998 מסרטן. פול אמנם נישא בשנית להת'ר מילס, נישואין שהתרסקו בקול שאון אחרי שנתיים, אבל אהבה כמו שהייתה לו וללינדה אפשר למצוא רק בשירי אהבה טיפשיים.

ולנטיין דיי בערוץ הנשים:

>> מדריך ההלבשה התחתונה הסקסית

>> מראות איפור רומנטיים

>> הכירי את ה-J.I.L.F: יהודים שנרצה לעשות