כולנו צריכים קצת אהבה מתוקה, ואם היא מוגשת לנו עם עוז זהבי ואניה בוקשטיין – אנחנו כבר חצי דרך שם. סיפור האהבה הקלאסי של המחזמר "היפה והחיה" מגיע לבמות ישראל בחנוכה הקרוב. למי שטמן ראשו בחול בעשורים האחרונים ולא נחשף לאחד מסיפורי הילדים היפים ביותר, הנה העלילה בקצרה:

היפה והחיה - המחזמר (צילום: רונן אקרמן,  יחסי ציבור )
בל היפה - אניה בוקשטיין | צילום: רונן אקרמן, יחסי ציבור

בל, גיבורת הסיפור, היא צעירה יפיפייה שמתגוררת יחד עם אביה בבית קטן בכפר שקט ומרוחק. כשאביה מחליט לחתן אותה עם מחזר שחצן, היא מחליטה לברוח רחוק ככל האפשר. להפתעתה היא מוצאת את עצמה בטירה קסומה ופוגשת בחיה מפלצתית. בל לא יודעת שלמעשה מדובר בנסיך יפה תואר שהוטל עליו כישוף ששינה את מראהו החיצוני. אט אט בזכות טוב לבה, בל גורמת לשינוי תהומי בחייו ובהתנהגותו של החיה. שינוי פנימי זה והתאהבותה של בל בחיה, מסירים את הקללה הנוראה. בזכות בל, הנסיך (ואנחנו) לומדים שיעור חשוב על אהבה, סבלנות וכבוד.

סיפורם של "היפה והחיה" נגע בלבם של מיליונים בכל רחבי העולם ולא בכדי נוצרו במהלך מאתיים וחמישים שנה גרסאות שונות לסיפור זה בספרות , טלוויזיה ובתאטרון. הסיפור יעלה בחנוכה הקרוב בעיבוד מקורי, מרגש ומסעיר לכל המשפחה. עשרות תלבושות, מסכי תפאורה, רקדנים, זמרים ושחקנים יחכו לכם על הבמה לסיפור של פעם בחיים.

היפה והחיה - המחזמר (צילום: רונן אקרמן,  יחסי ציבור )
הוא רק נראה חיה. עוז זהבי | צילום: רונן אקרמן, יחסי ציבור

במאי: אלדר גרויסמן  כותב: אורי אוריין  מנהל מוסיקלי: בן זיידמן  כוריאוגרף: נדב צלנר מעצבת תלבושות: אלה קולסניק  עיצוב תפאורה: בתיה פיק  מעצב תאורה: רונן נג'ר תמונה: רונן אקרמן

ללוח ההופעות המלא