כבר שמענו על תאומים זהים, גם על תאומים שנולדו בהפריה, אבל מה בנוגע לתאומים משני אבות שונים? ג'ונתן וג'ורדן בודין הם דוגמא חיה לכך. אם הייתם מסתכלים עליהם לא הייתם יודעים את זה, ובמשך שנים רבות - גם הם לא ידעו דבר.

תאומים משני אבות שונים נוצרים מהתעברות באותו הזמן של אישה אחת משני גברים שונים. הם מהווים רק 1% או 2% מכלל התאומים. על פי המומחים, זרע יכול לחיות חמישה ימים בתוך מערכת הרבייה של אישה. אם היא מקיימת יחסי מין עם יותר מגבר אחד בתקופה הזו, זרעים מגברים שונים יכולים להפרות ביציות שונות.

אמם שריל הודפת בכעס את הביקורת כלפיה, "זה בסדר שלבחורים יש בנות זוג רבות לסקס, אבל אם אישה נתפסת ...". שריל בודין קיבלה את הידיעה על זהותם השונה של האבות כשעשתה בדיקת אבהות, כדי להשיג תמיכה כלכלית.

הבעל נרצח - הילדים גילו את האמת

בודווין התחתנה לאחר שנולדו הילדים עם גבר אחר. התאומים חשבו שבעלה החדש הוא אביהם הביולוגי, עד שאסון הכה את המשפחה בחודש מרס 2006, והוא נרצח. אחרי האירוע הזה, התאומים גילו שהם נולדו לשני אבות שונים.

שריל מספרת, "בהתחלה הם חשבו שאין להם אבא. אני הסברתי להם שהוא היה להם אבא לאורך כל הדרך". ג'ורדן , אחד התאומים, אומר "אני עדיין מרגיש שהוא האבא שלי מפני שהוא זה ששם גג מעל ראשי והאכיל אותי". ג'ונתן, שקיבל אבא חדש, דווקא מרוצה מהעניין: "אני חושב שזה טוב בשבילי מפני שאני יכול לקבל אהבה כפולה משני האבות שלי".

"הסיבה שחשפתי את זה היא כי רציתי שאנשים ידעו שזה לא חשוב איך הגעת לעולם הזה. מה שבאמת חשוב זה לאהוב ולגדל את הילדים", מסכמת שריל.