עגלת iCandy

אין תמונה
לפעמים זה מרגיש כאילו היא מסיעה את עצמה. עגלת icandy

עגלת ה"אייקנדי" היא עגלה בריטית, מה שנקרא מבית טוב, שמתהדרת בבטיחות, נוחות, פונקציונליות ונסיעה חלקה. וזה עוד לפני שמזכירים את מי שעיצבה אותה ומשתמשת בה במו-תינוקתה – ויקטוריה בקהאם. אנחנו לא מתרגשים מויקטוריה בקהאם, אבל בהחלט מתרגשים מבטיחות, נוחות ופונקציונליות, ולכן שמחנו להתנסות בבת המלוכה הזו.

המסקנה הראשונה שלנו הייתה שעגלות של עשירים זה כיף – העגלה החמדמדה הזו הדהימה אותנו בזרימה המדהימה שלה על מדרכות, כבישים ומרצפות. למעשה, די ביד אחת כדי לשלוט בה בקלות מוחלטת – דבר שאנחנו לא מכירים מעגלות האלף-שקל שאנחנו רגילים בהן. כל כך חלק היא נוסעת, שלפעמים היה נדמה לנו שהיא בכלל מסיעה את עצמה. גם הקיפול והפתיחה של העגלה התגלו כמהירים וקלים, ובאופן כללי, אם בן השלושה חודשים שלנו היה יכול לדבר – הוא בטוח היה אומר שהוא מרוצה ממנה מאוד.

אבל, ויש אבל – מעגלות של 4,500 שקל היינו מצפים שיהיו מושלמות, או לפחות כמעט מושלמות, וה"אייקנדי" אינה כזו. הדברים הכי בולטים שהפריעו לנו היו המשקל שלה (היצרן משוויץ שמדובר ב-8 קילו לא כולל גלגלים, אנחנו אומרים – כנראה הגלגלים הם מבטון), והתאמתו של הטיולון רק לגיל 6 חודשים. כמו כן, עוד שלב אחד בהטיה של הגב, וגם התינוק שלנו היה יכול ליהנות ממנו. עוד הצטערנו לגלות שיש לרוקן את סל האחסון לפני שמקפלים את העגלה, אחרת תכולתו תיפול החוצה, ושאם הולכים עם היפה הזו למכולת שכונתית – מוצאים שהרוחב המרשים כשלעצמו שלה בהחלט מאתגר.
בשורה התחתונה: מעולה, אבל בכסף הזה יכול להיות שאפשר יותר.
מחיר: 4,500 שקל.
להשיג: ברשת בייבי סטאר.

משטח החתלה מאובזר
אין תמונה
כל מה שאתם צריכים בהישג יד. החיתולון של דגנית

לחתל תינוק, יודע כל הורה (גם הירוק והטרי ביותר), הוא עניין שבשגרה. כמעט כמו לנשום. ומכיוון שבתחילת חייו של הזאטוט מדובר במשהו שעושים לפחות 10 פעמים ביום, כדאי מאוד שעמדת ההחתלה תהיה יעילה לעילא. החיתולון של דגנית מבקש להציע פיתרון לסיפור הזה: מדובר במזרון רחיץ עשוי מבד שעוונית אטום למים בעובי של 4 ס"מ (מה שמבטיח ריפוד נעים לישבנו של העולל) ורחב מאוד (90X40 ס"מ). הוא מגיע עם דפנות עומדות וגבוהו שתוחמות את כל מרחב התינוק בבטחה, ובהן תאים מסודרים לאחסון ולשליפה של כל מה שצריך: מאלכוהול וצמר גפן, ועד מקלות אוזניים וקרם החתלה. מגיע בצבעים: שמנת, ירוק, סגול ותכלת.
בשורה התחתונה: נכון שאפשר למצוא משטחים זולים יותר, אבל מדובר באחד שלחלוטין עושה את העבודה. אחלה מתנה ליולדת הטרייה.
מחיר: 250 שקל.
להשיג: באתר החיתולון של דגנית ובחנויות המובחרות למוצרי תינוקות.

כרית הנקה קומפקטית
אין תמונה
טובה במיוחד ליציאות מהבית. הכרית של Simply Good

אני גרופית של כריות ההנקה הענקיות, אלה שמקיפות בחצי עיגול את כולי ומאפשרות לי גם להישען עליהן וגם להניח את התינוק שלי, כשהוא שרוע מולי. למעשה, קשה לי מאוד להסתדר בלעדי הכרית שלי, כך שאני נגררת איתה לכל נסיעת סוף שבוע. לכן, הרעיון להיקשר לכרית הנקה קטנה וקומפקטית נשמע לי אטרקטיבי.

הכרית של  Simply good מעוצבת בצורת סהרון ונצמדת מתחת לחזה של האם. התינוק שלי, בן ארבעה חודשים ובעל מימדים ממוצעים, כבר נשפך ממנה החוצה – אבל זה לאו דווקא מפריע להנקה. הבעיה היא שקשה לכוונן את הכרית לגובה הרצוי כך שהחזה שלי לא יישמט מפיו של התינוק, ומבלי לרכון קדימה בתנוחה מאוד לא נוחה. בכמה מהניסיונות כן הצלחתי להגיע להנקות נעימות ומרווחות, אבל בכל פעם הייתי צריכה קצת זמן "סידורים". לזכותה ייאמר שבניגוד לכריות אחרות, היא לא ממולאת בקלקר אלא במילוי אקרילן שלא מאבד מנפחו במשך הזמן, והציפוי שלה ניתן להסרה ולכביסה.
בשורה התחתונה: יעילה במיוחד ליציאות מהבית. בבית אני דבקה בכרית הגדולה שלי.
מחיר: 130 שקל.
להשיג: בלעדית ברשת שילב.

מנורות לד בצורות של חיות
אין תמונה
פרפר, כלכלב ודג שמחליפים צבעים

תעשיית העיצוב לתינוקות היא בלתי נגמרת, אבל מה שאין בה הרבה זה מעוף. והנה נתקלנו בפריט ייחודי ממש – מנורות לד מחליפות צבעים, בצורות של חיות שונות מפרספקס. העיצוב ישראלי מקורי, וכל מנורה מעוצבת בצורה אחרת - פרפר, כלבלב או דג. בתוך כל אחת מוטבעת נורת לד (נורת הלד לא מתחממת, בטיחותית ומחזיקה לפחות 10 שנים), ולחיצה על כפתור במתקן הסוללות שלה מפעיל את הנורה, שמתחילה להחליף צבעים. את המנורה אפשר לתלות על וו בקיר, בתקרה, או על מוט של וילון ולהפנט כל תינוק ומבוגר עם כל צבעי הקשת.
בשורה התחתונה:
חסכוני, בטיחותי וחמוד.
מחיר:
45 שקל.
להשיג: באתר 2Gadget או בטלפונים: 052-8866622, 054-8136101.

מצאתם משהו שמוצא חן בעיניכם? תעשו לייק ושתפו את החברים בפייסבוק

>> במדור הקודם: הצעצוע שינתק את הילד מהאייפון שלכם

לכל המדורים הקודמים