חוקרי המשטרה התייחסו לראשונה לנסיבות המסתוריות אשר הובילו למותה של אדריאן "אדה" קווינטל - וטענו כי אין חשד לזדון. ההודעה הגיעה ימים ספורים לאחר שגופתה של קווינטל, אשר נעדרת מאז אוקטובר, נמצאו באזורי הביצות של עיירת הונור - כ-360 מטרים מהבקתה שבה נראתה בפעם האחרונה.

משרד השריף של מחוז בנזי הודיע כי גופתה של אדה הועברה למומחה לרפואה משפטית, שטרם חשף את הסיבה המדויקת למותה. למרות זאת, נמסר כי אין כרגע חשד לרצח או הריגה. כעת, הפתולוג ממתין לבדיקות הרעילות בשביל לאבחן את סיבת המוות של קווינטל.

גופתה של הנעדרת בת ה-47 נמצאה באזור ביצתי בסביבת בקתת העץ שבה שהתה עד הלילה של ה-17 באוקטובר, כאשר אבדו עקבותיה. מבצע החיפושים אחר קווינטל כלל עשרות אנשי ביטחון, יחידות הצלה ומתנדבים שסרקו את סביבת הבקתה במשך שבועות - אך ללא הואיל. בשלב מסוים, יחידות כלבנים הופעלו באזור ואלו הצליחו לזהות אזורים ביצתיים חשודים, אשר הוצפו ולא ניתן היה לסייר בהם.

מקורבים של קווינטל סיפרו כי הם הצליחו לנקז חלק מהמים בביצות כאשר פירקו סכרי בונים בסביבתן. לאחר מכן, הם החלו לסייר בגופי המים באמצעות סירת קאנו, עד שהם נתקלו בגופה של אישה לבנה. בני משפחתה של אדה אישרו שזו אכן היא אחרי שהצליחו לזהות קעקוע ייחודי על קרסולה. לאחר מכן, נוצר קשר עם משרד השריף על מנת שיבואו לאסוף את הגופה.

חוקרים עדיין לא בטוחים מהן הנסיבות שהובילו למותה של קווינטל, אך לאחותה יש סברה בנושא. לטענתה, אדה סבלה מפגיעת ראש כמה חודשים לפני הנופש בבקתה וייתכן שהיא התמודדה עם בעיה רפואית או סיבוך כלשהו מהפגיעה בלילה שבו נעלמה. כעת, נותר רק להמתין לאבחנה הסופית של הפתולוג, בשביל לסגור את התיק באופן רשמי.