תעלומה במישיגן: אישה בשנות ה-40 לחייה נעלמה מבקתה מרוחקת, לאחר שניסתה ליצור קשר עם הרשויות ולקרוא לעזרה. כוחות המשטרה של מחוז בנזי, ששוכן בחלקה הצפון-מזרחי של ימת מישיגן, מדווחים כי הם פועלים לאתר את אדריאן "אדה" קווינטל שנעלמה בשעות הבוקר של יום חמישי (ה-17 באוקטובר).

על פי פרסומים בכלי התקשורת המקומיים, קווינטל נעלמה לאחר שהתקשרה לחברה בסביבות השעה 02:45 והתחננה ממנה לעזרה. לטענת החוקרים, חברתה של הקורבן דיווחה על השיחה המבהילה למשרד השריף המקומי וסגנים הוזעקו למקום.

בהודעה שנמסרה ממשרד השריף דווח כי נמצאו בבקתה "ראיות שמעידות על מאבק". כמו כן, הסגנים מצאו בבקתה חפצים אישיים של הקורבן, הכוללים את הטלפון הנייד שלה, הרכב שלה והארנק שלה. מעבר לזה, לא נמצאו סימנים של קווינטל.

חוקרי המשטרה סיפרו שקווינטל הגיעה לבקתה בשבוע שעבר בשביל לבקר את חבר שלה. בן זוגה עזב את המקום ביום שלישי, בזמן שהקורבן נשארה במקום עד יום חמישי. מאז, בני משפחתה לא שמעו ממנה.

סוכנות ידיעות מקומית דיווחה כי החוקרים הפעילו יחידת כלבנים בניסיון להתחקות אחר תנועתה של קווינטל – אך לא נמצאו סימנים. כוחות המשטרה ומתנדבים מקומיים ממשיכים לסרוק את האזור בתקווה למצוא ראיות שיובילו למקום המצאה. נכון לעכשיו, 6 ימים אחרי, עדיין לא נמצאו סימני חיים של קווינטל.