אזהרה: חלק מהתכנים המתוארים בכתבה קשים לקריאה

הבן שרצח את הוריו, ביתר את גופותיהם והכין מהם "תבשיל שטני", קיבל שני מאסרי עולם. ג׳ואל גאי ג׳וניור בן ה-32, שדקר את אביו ואת אמו למוות ואז ניסה להשתמש בחומצה ובכימיקלים כדי לנסות ולמוסס את שאריות גופותיהם, יבלה את שארית חייו מאחורי סורג ובריח.

בבית המשפט בנוקסוויל, שבטנסי בארה"ב, תיאר השופט סטיבן סוורד את מעשיו של גאי ג'וניור כהתעללות הקיצונית ביותר שראה במשך 25 שנות עבודתו כשופט. "זה היה מעשה טהור של רוע, שנעשה בדרך שאי אפשר להבין. אני חושב שזה מה שהכי יפריע לנאשם – שמעשיו לא ניתנים להבנה", אמר השופט.

גאי ג'וניור הורשע ברצח הוריו ג'ואל סר וליזה בביתם בנוקסוויל, בנובמבר 2016. הרצח עצמו אירע בתחילת חודש אוקטובר 2016, במרחץ דמים שערך הבן בחג ההודיה. הצעיר דקר קודם את אביו בן ה-66, לפני שעבר "לטפל" באמו בת ה-55. מסע ההרג התחיל יממה לאחר שהוריו הודיעו לו שהם מפסיקים את הסיוע הכספי עבורו, לאחר שמימנו בעבר את לימודיו המתמשכים. בנוסף, הוא גם זמם על 500,000 דולר, שהם דמי ביטוח החיים של הוריו שהיו אמורים לעבור אליו במידה וימותו.

אחיינו של גאי ג'וניור, פרסטון, הצהיר בבית המשפט כי הרצח האכזרי של סבו וסבתו ריסק את אמונו באנושות. הוא אמר: "אחרי היום שבו מת סבא שלי, שהיה בשבילי כמו אבא, ידעתי שהעולם לא יחזור להיות אותו דבר. אתה אפילו לא יכול לבטוח במשפחה שלך, צריך לשמור על הגב שלך מכל הסובבים אותך".

ג׳ואל גאי ג׳וניור  (צילום: facebook)
ג׳ואל גאי ג׳וניור | צילום: facebook

התובעת לסלי נסוס תיארה את מעשי הרצח המחרידים, שעוררו סערה ועלו לכותרות בכל רחבי העולם. היא אמרה: "הרוצח שם את חלקי הגופה של ליסה במיכל אחד ואת של ג'ואל סר באחר, כיסה אותם בחומר בחומר מאכל, והפך אותם לתבשיל שטני של שרידים אנושיים".

התובעת סיפרה גם כיצד גאי ג'וניור חתך את שרידי הוריו בנפרד, והפריד את הגפיים שלהם מגופותיהם. הרוצח שבר את ראשה של ליסה מעמוד השדרה שלה, ואת יתר חלקי הגופות הניח במכלי פלסטיק כחולים, אותם מילא בחומצה. את הראש של אמו הוא לקח למטבח, הכניס לסיר, מילא אותו במים, כיסה את הסיר, הדליק את הכיריים והשאיר את הראש הערוף כדי להתבשל.

הגופות התגלו לאחר שעמית של ליסה לעבודה הבחין שהיא לא הגיעה כרגיל ביום שני. קצין משטרה שנשלח למקום גילה את שרידי בני הזוג בתוך קופסאות טאפרוור, כאשר כל התנורים בביתם מופעלים.