אזהרה: התוכן עלול להיות קשה עבור חלק מהקוראים

משפט על רצח כפול מזעזע את ארה״ב: גבר רצח באכזריות את הוריו ואז ביתר את איבריהם והרתיח את ראשה של אמו על גבי הכיריים - כך לפי כתב אישום שהוגש השבוע לבית המשפט במחוז נוקס שבמדינת טנסי. הגבר, ג׳ואל גאי ג׳וניור בן ה-32, דקר את אביו ואת אמו למוות ואז ניסה להשתמש בחומצה ובכימיקלים כדי לנסות ולמוסס את שאריות גופותיהם.

חוקרים שהגיעו לבית היו המומים לגלות את ראשה של האם, ליסה בת ה-55, בתוך סיר רותח, במה שהם כינו ״נזיד שטני של שאריות אדם״, בעוד ידיו הקטועות של האב ג׳ואל סינייר, בן ה-61, נמצאו על רצפת חדר השינה. שאר חלקי הגופות נמצאו בחדר השינה, כשהם מכוסים בפלסטיק.

לפי התביעה, גאי רצח את הוריו ביום חג ההודיה בנובמבר 2016, יממה אחת בלבד לאחר שהודיעו לו שהם מסרבים להמשיך ולשלם את החשבונות שלו, ומתכננים להפסיק לתמוך בו כלכלית. התובעת, לסלי נאסוס, אמרה כי ״הרוצח הכניס את גופתה של ליסה למיכל אחד ואת גופתו של ג׳ואל סיניור למיכל אחר, ואז שפך עליהם חומר כימי והותיר אותם להתמוסס״.

בכתב התביעה אף נכתב כי הבן ״הוציא סיר בישול, הניח את ראשה של אמו בתוכו, מילא אותו בנוזל, סחב אותו עד לכיריים, כיסה אותו, הדליק את הכיריים והשאיר אותו שם להתבשל״. הבלש שהיה אחראי על התיק, ג׳יימי מק׳קורד, אמר כי ״זה היה המחזה הכי מזעזע שאי פעם נתקלתי בו במהלך עבודתי כשוטר״.

גאי לפי האישום דקר את אביו 40 פעם ואת אמו 30. במהלך המשפט נחשפו המושבעים לקטעים מתוך יומנו בהם הוא מתכנן את נקמתו, באחד מהם נכתב "להשיג סכינים שקטים ומרובים, להשיג פטיש, למחוץ עצמות, להביא את הבלנדר ומטחנת המזון, לטחון את הבשר".

הגוופות התגלו על ידי החוקרים כאשר קולגה של ליסה דיווחה על היעדרותה, ואלה הגיעו לבית על מנת לבדוק מה מצבה. בתחילה הבן הודה מיד ברציחות ההורים, אך מאז המעצר מכחיש את אשמתו. המשפט בעניינו עדיין נמשך.