רשויות החוק התירו לפרסום את שמותיהם של המעורבים בפרשת הרצח המחרידה של פיניקס נטס, שהייתה בשנות ה-20 לחייה.

פרשת הרצח התפוצצה אחרי ששוטרים הוזעקו לאזור יער דין, דרום-מערב אנגליה, בעקבות דיווחים על מכונית שנוסעת בפראות. לאחר חיפוש בכלי הרכב, נמצאו שתי מזוודות אשר הכילו את שרידי גופתה המבותרת והחרוכה של נטס בת ה-28. מאוחר יותר, רשויות החוק עצרו את הנהג, מאנש סורת'יאה (38), ואת הנוסעת, גריקה גורדון (27).

הפרקליט ג'יימס וורד התייחס לפרטי הפרשה בריאיון לכלי התקשורת ואמר כי כוחות המשטרה ידעו שמשהו לא כשורה ברכב ברגע שהם עצרו אותו. הוא הוסיף: "כשהשוטרים פתחו את המזוודה, הם אמרו שהיא הסריחה מריקבון וריח של ברביקיו. שני החשודים נעצרו במקום, אם כי סורת'יאה, הנהג, אמר שלא היה לו מושג מה המזוודות הכילו".

שרידי גופתה של נטס נשלחו למומחים לרפואה משפטית, שטרם פרסמו מה גרם למותה. למרות זאת, גורמים המעורים בפרטי החקירה מסרו כי החשודים ככל הנראה ביתרו את גופתה באמצעות מסור דיסק, שרפו את שרידיה ואז תכננו לזרוק אותם ביער. גורדון כעת מואשם ברצח של נטס, בזמן שסוריאת'ה מואשם בסיוע לרצח. המניע למעשה טרם התברר. 

בני משפחתה של פיניקס הזדעזעו מהשתלשלות האירועים האיומה. אנה ליליאנה נטס, דודתה של הקורבן, הגיבה לפרשה בשיחה עם כתבים מקומיים ואמרה: "אני המומה שהיא מצאה את מותה בדרך איומה שכזו. היא תמיד הייתה ילדה מתוקה כל כך. אביה תמיד נהג לומר כמה שהיא חכמה. ההודעה על מותה שברה לכולנו את הלב".