תפנית חדשה בחקירת מותה של אושיית הרשת האמריקאית אלכסיס שרקי, לאחר שמומחים לרפואה משפטית קבעו כי היא נהרגה על ידי אדם אחר. ביממה האחרונה, רשויות האכיפה בטקסס התירו לפרסם כי שרקי מתה אחרי שחנקו אותה למוות. למרות זאת, עדיין אין חשודים בפרשה.

בני משפחתה שרקי בת ה-26 דיווחו על היעלמותה ב-27 בנובמבר, אחרי שלא הצליחו ליצור איתה קשר וזו לא פרסמה פוסט ברשתות החברתיות במשך יום שלם. כיממה לאחר מכן, עובד מחלקת התברואה של עיריית יוסטון מצא את גופתה שרועה ללא רוח חיים בצדו של כביש ראשי כשהיא ערומה לחלוטין.

View this post on Instagram

A post shared by Alexis Sharkey | Mentor (@alexissharkey)

בני משפחתה וחבריה של שרקי הביעו חשש כי מותה נגרם בזדון עוד כשמצאו את גופתה. לורן נורלין-מרטין, חברה של אושיית הרשת ממקום העבודה שלה סיפרה: "אני לא מצליחה לעכל את העובדה שהיא איננה. אין לי צל של ספק שמשהו פה מסריח. אני חושבת שהיא נרצחה".

מקורבים של הקורבן העידו כי היא רבה עם בעלה, טום, זמן קצר לפני היעלמותה. למרות זאת, הוא טען כי הדיווחים שקריים בשיחה עם כתבים מקומיים.

"לא רבנו כשהיא יצאה מהבית", סיפר. "אמרתי לה שהיא לא יכולה לנהוג אם היא שתתה אלכוהול, אבל היא יצאה בלאו הכי. אנשים דורשים ממני 'לספר את האמת', אבל אני לא חייב לאף אחד כלום. אני אתן לעניינים להתגלגל כפי שהם. אני יודע טוב מאוד מי אני ואיך היו החיים שלי עם אשתי".

דובר תחנת המשטרה ביוסטון התייחס להתפתחות בפרשה והודיע כי טרם נעצרו חשודים. מעבר לזה, הם ממשיכים לחקור את נסיבות מותה החשודות של אלכסיס שרקי.