רשויות האכיפה בטקסס ממשיכות לחקור את תעלומת מותה של אושיית אינסטגרם מקומית, שגופתה נמצאה שרועה לצד כביש ראשי באזור יוסטון. גופתה של אלכסיס שרקי בת ה-26 נמצאה ב-28 בנובמבר על ידי עובד של מחלקת התברואה העירונית כשהיא עירומה לחלוטין. נכון לעכשיו, סיבת המוות שלה טרם פורסמה, אך בלשים כבר הבהירו שהם בוחנים כל אפשרות – כולל הריגה או רצח.

ג'ון ריצ'ארדסון, עובד התברואה שמצא את גופתה, סיפר לסוכנות הידיעות KHOU שהתגלית המצמררת נחשפה אחרי שעמיתו סיפר לו שראה משהו חשוד בצד הדרך. "הוא אמר לי שהוא ראה גוף של בובת ראווה, אבל הוא לא היה בטוח", סיפר. "בכל מקרה, הוא לא הביע שום כוונה לעצור ולבדוק כי הוא פחד ממה שימצא שם. בסוף, הוא ביקש ממני לבדוק את העניין".

ריצ'ארדסון הוסיף כי ניתן היה לראות את כפות הרגליים שלה כבר במהלך הנסיעה. כשהוא מצא את הגופה הערומה, הוא התקשר מיד למשטרה. התגלית הנוראית הגיעה כיממה אחרי שדווח על היעלמותה של שרקי.

נכון לעכשיו לא פורסם על פריצת דרך משמעותית בחקירת הפרשה, אך חלק מבני משפחתה ומקורביה של שרקי סבורים כי אושיית האינסטגרם נרצחה. לורן נורלין-מרטין, חברה של שרקי במקום העבודה סיפרה: "אני לא מצליחה לעכל את העובדה שהיא איננה. אין לי צל של ספק שמשהו פה מסריח. אני חושבת שהיא נרצחה".

שרקי עבדה בשנים האחרונות עם חברת הקוסמטיקה Monat ואפילו פרסמה את תכשירי השיער שלהם בחשבון האינסטגרם שלה שמונה יותר מ-68 אלף עוקבים. בשנה שעברה, Monat עלתה לכותרות בעקבות שורת האשמות כי החברה היא בעצם תרמית פירמידה שרוב הכנסותיה מגיעות מגיוס של עובדים חדשים. כמו כן, דווח גם שתכשירי השיער של החברה גרמו ללקוחותיהם תופעות לוואי שונות ביניהן נשירת שיער, התקרחות ואפילו גירוד. למרות זאת, טרם פורסם האם מותה של שרקי קשור בצורה כלשהי לעבודה שלה בחברת הקוסמטיקה.

View this post on Instagram

A post shared by Alexis Sharkey | Mentor (@alexissharkey)

בלשים נמצאים כעת בתהליך איסוף ובחינה של תיעוד ממצלמות האבטחה שהוצבו באזור שבו נמצאה גופתה. מעבר לזה, גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו לכתבים מקומיים כי חוקרים בוחנים גם את חייה האישיים של הקורבן, זאת לאחר שדווח כי שרקי פתחה בהליך גירושים מבעלה בן ה-49 – טום.

בעלה של שרקי הכחיש בימים האחרונים את הדיווחים לפיהם השניים עמדו להתגרש, אך כן תיאר את אשתו כ"מתוחה" ו"לא מרוצה מחייה". חברים של אושיית הרשת - שביקשו שלא להזדהות - סיפרו כי שרקי העידה בפניהם שהיא חוששת לחייה, אם כי היא לא חשפה מה הסיבה לכך. בינתיים, סטייסי רובינול, אמה של הקורבן, סיפרה לאתר ה-NY Post שהיא משוכנעת שבתה נרצחה.