דצמבר אוטוטו מסתיים ואתם כבר יודעים מה זה אומר, נכון? הגיע הזמן לנבואות הזעם של באבא ונגה. כן-כן, עוקבים אדוקים של המיסטיקנית העיוורת ממשיכים לפרסם את הכתבים שלה, אף על פי שהיא הלכה לעולמה לפני 27 שנה – ומה צופנת לנו השנה הקרובה? כרגיל. אסונות טבע איומות, ניסויים בכלי נשק להשמדה המונית ומיליארדי בני אדם שימותו מקור, מחום או פשוט יגוועו ברעב.

על פי הנבואות של באבא ונגה, 2023 תהיה השנה שבה השמש תכה את כדור הארץ בסערה הגאומגנטית הגרועה ביותר בהיסטוריה. כתוצאה מכך, תשתית החשמל בכל העולם תושמד כליל ויידרשו שנים כדי לתקן אותה. מעבר לזה, המיסטיקנית חזתה ניסוי בכלי נשק ביולוגי שצפוי לזעזע את הגלובוס ולדרדר את העולם לכאוס מוחלט. למרות זאת, לא צוין איזה מדינה תבצע את הניסוי ההרסני.

View this post on Instagram

A post shared by A S L I K I V A N Ç (@askiteorisi)

View this post on Instagram

A post shared by Oliver Timov (@olitimov)

מעבר לניסויים בנשקים להשמדה המונית וסערות גאומגנטיות, באבא ונגה חזתה ש-2023 תהיה השנה שבה כדור הארץ יוסט ממסלולו סביב השמש. אירוע כזה יכול לקרות בתיאוריה אם כוכבי לכת אחרים במערכת השמש שלנו ישפיעו על מסלול הפלנטה עם כוח המשיכה שלהם – והתוצאות? עלייה קיצונית בטמפרטורות ורמות גבוהות של קרינה מן השמש. נשמע לכם מוכר? ובכן זה לא במקרה.

זאת לא הפעם הראשונה שעוקבים של באבא ונגה טענו שכדור הארץ יוסט ממסלולו במערכת השמש. למעשה, הנבואה הזו עלתה עוד בשנת 2020 – אז צוין שהפלנטה שלנו תושפע מכוח המשיכה של כוכב הלכת צדק – והייתה אמורה להתחולל ב-2021. קרה? כמובן שלא.

מלחמה כימית, רעידות אדמה ומחלות קטלניות

באבא ונגה היא בין המיסטיקנים המפורסמים ביותר בהיסטוריה, ורבים מייחסים לה חזיונות רבים שכביכול התממשו – כגון: מותו של סטאלין, הפיגוע במגדלי התאומים, אסון הכור הגרעיני בפוקושימה, הברקזיט, עלייתו של דאע"ש ועוד. למעשה, המאמינים שלה טוענים שאחוז ההצלחה שלה עומד על 80% – שזה מעניין בהתחשב בעובדה שבשנים האחרונות היא טועה כמעט כל הזמן.

המיסטיקנית חזתה שבשנת 2019 ולדימיר פוטין ישרוד ניסיונות התנקשות, דונלד טראמפ יהיה מעורב בתאונות דרכים וגלי צונאמי הרסניים יכו במדינות שונות ברחבי העולם – לא קרה. שנה מאוחר יותר, היא ניבאה "פלישה מוסלמית" שתוליד חורבן ליבשת אירופה כולה כתוצאה ממלחמה כימית – לא קרה. נמשיך.

View this post on Instagram

A post shared by Ketsueki (@ketsuekikaze)

באבא ונגה חזתה שבשנת 2021 תתחולל רעידת אדמה בארה"ב ש"תקרע את המדינה לגזרים". כמו כן, המיסטיקנית לכאורה אמרה ש"חיים של רבים יהרסו ואלו שישרדו את האסון, ימותו בעקבות מחלות קשות" – קרה? לא.

באשר לשנת 2022 – השנה שעוד רגע מסתיימת – מגדת העתידות חזתה מחלה חדשה וקטלנית שתגיעה מאדמת הפרמפרוסט ברוסיה. זה כמובן לא קרה. דובר גם על גל חום קיצוני שיגרום לרעב גדול בהודו, שמדענים ימצאו תרופה לסרטן וגם שתפרוץ מלחמת עולם שלישית – לא קרה, לא קרה וגם לא קרה. מצד שני, נשארו שבועיים עד השנה החדשה והרבה דברים נוראיים יכולים לקרות עד אז. נחזיק אצבעות שלא.