טרגדיה במצרים שם אישה בת 21 מתה כתוצאה מאירוע לבבי – זמן קצר אחרי טקס החתונה שלה. בני משפחתה של יסרה שאעבן סיפרו שהיא חשה ברע זמן קצר אחרי שעזבה את האירוע ונסעה לביתה בכפר שבמחוז בני סויף, צפון המדינה.

מוחמד חאמד, בן דודה של הכלה, סיפר שהיא חשה דקירות בחזה ופונתה בדחיפות לבית החולים. למרות זאת, חלה התדרדרות משמעותית במצבה הבריאותי כבר בדרך לשם ובסופו של דבר, לא נותר לרופאים מה לעשות חוץ מאשר לקבוע את מותה הטרגי.

אחד האורחים בחתונה העיד שניכר כי מצבה הבריאותי התדרדר עוד בזמן האירוע עצמו. הוא הוסיף: "היא נראתה תשושה מאוד. אמרו שהיא סבלה מכאבי בטן וכאבים בחזה לקראת סוף האירוע. שמעתי אותה מתחננת בפני בני משפחתה שלא יעזבו אותה".

"אתמול השתתפתי בחתונה של יסרה וזה היה אחד הימים השמחים בחיי", אמר חאמד לכתבים מקומיים. "היום, קברנו אותה. קיבלנו את ההודעה בערך שעה אחרי שנגמר האירוע. מותה המצער הותיר את כל בני הכפר בהלם".

בחודש מרץ של השנה שעברה, דווח על מקרה דומה ברוסיה שם הכלה בת ה-25 מתה זמן קצר אחרי הטקס בגלל שנחנקה מקינוח. מאוחר יותר, התברר שהיא מתה כתוצאה מתגובה אלרגית לבוטנים, שהוגשו באירוע בניגוד להוראות המשפחה.

בברזיל היה מקרה טרגי בו הכלה מתה זמן קצר לפני הטקס, אחרי שלקתה בשבץ בזמן שהייתה בחודש ה-6 להריונה. התינוקת שרדה בנס. בחודש מאי האחרון, קרתה בהודו תקרית דומה, כאשר הכלה התמוטטה זמן קצר לפני הטקס ומתה. במקרה הזה, בני המשפחה החליטו להמשיך בכל זאת – ואחותה הקטנה של הכלה תפסה את מקומה.