אין תמונה
זיוף או אמת?

לא רק אנחנו נפלנו ברישתה של ג'סמין - נער בן 18 טוען כי האישה בעלת שלושת השדיים, שככל הנראה זייפה את הסיפור, כלאה אותו והפכה אותו לעבד-מין. מייקל סקוויר מספר כי הדוגמנית, שטענה כי עברה ניתוח להשתלת שד שלישי, חרטה את שמה על החזה שלו עם סכין, בלילה הראשון בו נפגשו בטמפה, פלורידה.

אלישה הסלר, התפרסמה בכינוי, ג'סמין טרידוויל, וטענה כי התוספת המעניינת לחזה שלה נועדה להשיג לה כסף, פרסום ואולי אף תוכנית טלוויזיה. בהמשך התברר כי ככל הנראה, הסיפור היה מתיחה, והשד השלישי הוא רק תותבת, ולא הושתל בגופה בהליך כירורגי.

אין תמונה
"עבד המין" של ג'סמין

מייקל מספר כי אלישה קשרה אותו, הכתה אותו ואילצה אותו לישון בכלוב של כלב. השניים הכירו הכירו באינטרנט והחליטו להפגש על רקע עניין משותף בפטישים מיניים. "היא הפכה אותי לעבד, הכתה אותי והשפילה אותי", הוא אומר ומוסיף, "אני מצולק פיזית לכל חיים וחי עם הבושה בעקבות מה שהיא עשתה לי".

השניים נפגשו לראשונה לפני 4 חודשים, ואל ביתה הגיע מייקל לפני כחודש. הוא טוען כי הצליח לברוח מ'בית האימה' לאחר כשבועיים וחצי, בהם שהה בחדר עינויים ובו אביזרי מין, שוטים ושלשלאות. בנוסף הוא חשף כי השד השלישי הוא תותב, ושהיא הסירה אותו לפניו והדביקה אותו עם דבק בכל יום.

אין תמונה
"בית האימה"

מאיסוף הנתונים, נראה כי משהו מסריח כאן. את כל התמונות של השד השלישי, אלישה צילמה בעצמה. באחד מהסרטונים ביוטיוב, השד הנוסף נראה בצבע עור שונה ביחס לצבע עורה. אם לא די בכך, מנתחים מנועים מביצוע הליכים בחולים עם בעיות נפשיות. בעוד ההליך הכירורגי אפשרי, מנתחים פלסטיים מנועים מלבצע כל פעולה שיכולה לפגוע בכבוד האדם.

אלישה עומדת מאחורי הסיפור שלה, וטוענת כי השד הוא שתל אמיתי, על פי גירסתה, היא מצאה מנתח שהסכים לבצע את הניתוח החריג, בתנאי שהיא תשמור על שמו בסוד. לדבריה, הרופא לקח רקמה מהבטן שלה והשתמש בה כדי לעצב את השד השלישי - הליך המשמש בדרך כלל לשיפורי שד רגילים. ומה בקשר למייקל 'עבד המין'? היא סיפרה כי אכן החזיקה בו כעבד, אך הכחישה כי קיימו יחסי מין אי פעם או חתכה אותו. אנחנו נמשיך לעקוב.

אין תמונה
דובקת בגרסה שלה

(מקור)