חתכה קעקוע ושלחה (צילום: ניוז-דוג מדיה)
הצלקת | צילום: ניוז-דוג מדיה

אז מה הדבר הראשון שעושים בעת שברון לב? קודם כל חותכים את הקעקועים המאוהבים שעשיתם. רק אחר-כך ממשיכים לרביצה בבית, אכילת כמויות מנחמות של גלידה והאזנה לשירי אהבה דביקים עד דמעות.

כשטורז ריינולדס, צעירה בת 26 מלונדון, גילתה שהחבר שלה מזה שנתיים בוגד בה, היא החליטה לנקום בו בדרך מוזרה וכואבת. ריינולס חשבה שסטיוארט "Chopper" מאי, נפרד ממנה כי הוא עבר לגור באלסקה בעקבות עבודה טובה, ואפילו נפרדה ממנו בדמעות בשדה התעופה. אבל שבוע לאחר מכן, טורז ריינולדס גילתה שהוא בעצם נשאר באנגליה, ולמעשה עבר לגור עם זוגתו החדשה, איתה בילה בחצי שנה האחרונה בעודו מנהל קשר עם טורז.

חתכה קעקוע ושלחה (צילום: ניוז-דוג מדיה)
הקעקוע בימים יפים יותר | צילום: ניוז-דוג מדיה

בתגובה לגילוי, טורז לקחה סכין וגילפה מעורה את הכיתוב שחרטה בעורה ברגע של אהבה, "Chopper's Bitch", ולאחר מכן שלפה את פיסת העור בעזרת פינצטה. אם זה לא מספיק , את חתיכת העור המקועקעת שמה בצנצנת, קשרה יפה עם סרט, ושלחה בדואר את ההפתעה לאהובה לשעבר. נכון לרגע זה, סטיוארט לא הגיב לקבלת החבילה המפתיעה.

"אני לא אוהבת כאב, אבל התחושה של העור המתקלף הייתה דווקא מרגיעה", מסבירה טורז, "הכאב שאחרי – זה הכי כאב. התחושה הייתה מעקצצת ומגעילה, ולהתלבש היה משימה קשה". מסקנה: אל תנסו את זה בבית! ולמי שמסוגל לעמוד בזה, את התמונה ללא הטשטוש ניתן למצוא כאן.

חתכה קעקוע ושלחה (צילום: ניוז-דוג מדיה)
אווץ'. הזרוע ללא הקעקוע | צילום: ניוז-דוג מדיה

חתכה קעקוע ושלחה (צילום: ניוז-דוג מדיה)
חתכה ושלחה | צילום: ניוז-דוג מדיה

(מקור)