לתנוחה המיסיונרית אמנם יש מוניטין של תנוחה "משעממת", אך למעשה היא לא חייבת להיות כזו. אם אתם מהאנשים שמעדיפים להיצמד לתנוחה מוכרת ורגילה, ייתכן שהמדריך הבא בדיוק בשבילכם. השדרוגים הבאים יאפשרו לכם גם להישאר עם המיסיונרית האהובה, אבל גם להתנסות בדברים טיפה שונים. 

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

1. מיסיונרית עם כרית

כדי לשנות את זווית החדירה בסקס מיסיונרי, נסו להניח כרית מתחת לישבן של הפרטנר שלכם. הנחת הכרית מתחת לפרטנר המקבל – מרימה את אגן הירכיים ומאפשרת גירוי מוגבר לנקודת הג'י.

מסיונרית כרית (איור: סטודיו mako)
מסיונרית כרית | איור: סטודיו mako

2. מיסיונרית בייגלה

בגרסה הזו, הפרטנר המקבל מרים את רגליו ועוטף אותם סביב הפרטנר, כך שהוא מאפשר חדירה. מהשדרוג הזה שני הצדדים נהנים: אם אתם הפרטנר המקבל, תוכלו למשוך אליכם את בן זוגכם פנימה ולשלוט על עומק החדירה. ואם אתם הצד החודר, זה מסייע לכם בפעולת הדחיפה – שבואו נודה בזה, דורשת לא מעט מאמץ.

מסיונרית בייגל'ה (איור: סטודיו mako)
מסיונרית בייגל'ה | איור: סטודיו mako

3. מיסיונרית א-לה שיפוד

"משופד" נשמע כמו מונח שיצא מספרי הסאדו-מאזו, אך למעשה זה יצא מספר הקאמה סוטרה. כל מה שצריך זה שהצד המקבל ירים רגל אחת. זה מאפשר לכם לשחק עם זוויות שונות. המלצה: הנחת הרגל על הכתף של הפרטנר.

עוד ב-mako בריאות
>> 7 ריחות גוף שעלולים להיות סימן למשהו חמור 
>> האם מקלוני האוזניים מסוכנים לנו? 
>> חמש עובדות שלא ידעתם על שינה

4. מיסיונרית טיל

תנוחת הטיל לוקחת את המיסיונרית שיפוד לשלב הבא (וגם מאפשרת לפרטנר המקבל גם להתאמץ יותר). הצד השוכב מרים רגל אחת, אבל מחליף רגליים – פעם רגל שמאל ופעם רגל ימין.

5. מיסיונרית סטרפ-און

את השדרוג הזה יכול לעשות כל מי שרוצה, ללא הבדלי מין ומגדר – ולא רק על ידי שתי פרטנריות. זו דרך מצוינת לנשים לחוות איך זה מרגיש להיות למעלה, כולל חוויית הפין  - באמצעות החדרת דילדו (רק אחרי שווידאתם שמרחתם מספיק חומר סיכה כמובן) לישבן או לווגינה של הפרטנר שלכם. אם זו פעם ראשונה שאתם משתמשים בדילדו, קחו את הזמן ועשו מחקר מעמיק, בדקו מה הכי מתאים לכם ותמיד נקו אותו אחרי השימוש עם מים חמים וסבון אנטיבקטריאלי. וממש כמו כמו פין אמיתי, השתמשו בקונדום כשאתם מחליפים פרטנרים.

מסיונרית סטראפ און (איור: סטודיו mako)
מסיונרית סטראפ און | איור: סטודיו mako

6. מיסיונרית אנאלית

בשונה מדוגי (התנוחה הקלאסית לאנאלי), מיסיונרית אנאלית דורשת קצת יותר תמרונים, אבל זה בהחלט שווה את זה (הנחת כרית מתחת לצד המקבל יכולה לעזור לכם למצוא את התנוחה המתאימה). השדרוג הזה מקנה לכם משהו שאין בסקס אנאלי רגיל: קשר עין אינטימי עם הפרטנר שלכם. ולנשים שביניכם, אל תתנו לפרטנר שלכם לעבור מהישבן לווגינה ללא שטיפה – כי זה מתכון לזיהומים בדרכי השתן ולפטריות וגינאליות.