סקס הוא אמנם אחד האקטים המענגים ביקום, אבל האינטימיות, התשוקה, העירום והנטייה של הגוף האנושי להיות בלתי צפוי לעתים - כל אלה הם מרכיבים שיכולים להוביל גם לפדיחות ואפילו מיני-אסונות. אתם יודעים, מהסוג שמביך אתכם בטירוף כשאתם בני 17 אבל בגיל 30 כבר למדתם לצחוק עליהם. בין אם מדובר בשחרור גזים ספונטני או ראש שנתקע בחלון פתוח, תאונות בסקס הן אוניברסליות ונפוצות, אז במקום להתבייש בהן - בואו נחלוק.

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?


אנשי השיווק של רשת הפארמים הבריטית סופרדראג החליטו לערוך מחקר עם השם ההולם "להרוג את המוד", בו נשאלו 2000 אנשים מארה"ב ואירופה על תאונות הסקס שלהם, בין אם גדולות או קטנות. התאונה הנפוצה ביותר היא התכווצות שרירים כואבת באמצע האקט, אותה חוו 13 אחוז מהנשאלים, ומיד אחריה שפיכה מוקדמת, עם 11 אחוז. אגב, אם תשאלו אותנו, שפיכה מוקדמת בכלל לא צריכה להיכנס לרשימת "תאונות", מכיוון שזה רק מוסיף לסטיגמה שלה כמשהו שגברים צריכים להתבייש בו - והם לא.

via GIPHY


אבל חזרה לתאונות האמיתיות - 11 אחוז מהנשאלים ענו שהשאירו חלון פתוח לפני שניגשו לעניינים, כך שהשכנים קיבלו הצצה ישר לחדר המיטות. 7 אחוזים העידו שמישהו אחר נכנס לחדר בזמן שהם היו עסוקים בעשייה אירוטית. התאונות הנפוצות האחרות כוללות להפיל כוס או בקבוק מלאי נוזל שנמצאים בחדר, ליפול מהמיטה או מהספה, לשבור את המיטה ולבסוף הכואב מכל - לכופף את איבר המין הזכרי בכיוון הלא נכון. את כל אחד מאלה חוו כ-6 אחוזים מהמשתתפים במחקר. מה לגבי שחרור גז ממקומות שונים בגוף? רק 5 אחוזים מהנשאלים העידו על גרעפסים ופלוצים כעל תאונות סקס, כנראה בגלל שהרוב פשוט לא מחשיבים אותם ככאלה.

via GIPHY

כשהנחקרים נשאלו מה מבחינתם היא הפדיחה הכי גרועה שיכולה לקרות במיטה, זו שתוריד להם את כל החשק מהפרטנר, רובם הסכימו שלקרוא בשם הלא נכון הוא דילברייקר גדול יותר מכל יין שנשפך או גזים שמשתחררים בקול. חוץ מפדיחות, נשאלו הנחקרים גם מה ההפתעה הכי חיובית שהפרטנר/ית יכולים להכניס למיטה. התשובה הנפוצה ביותר בין הגברים שהשתתפו במחקר הייתה שיציעו להם לצלם את האקט, בעוד הנשים העידו שהיו שמחות לשילוב מפתיע של אוכל במיטה. בקיצור, שמישהו יעצור בדרך להביא נוטלה.

עוד ב-mako בריאות
>> השקרים שמספרים לכם על אורגזמות ובגידות
>> את האימון הזה תוכלו לעשות גם כשאין לכם זמן
>> שאלון: האם אתם חולי ניקיון או סתם מסודרים?