זו כבר עובדה ידועה שמקלחת היא אחת הדרכים הטובות (והמפנקות) להירגע אחרי יום רווי סטרס. סביר להניח שרבים מכם אוהבים אמבטיה חמימה וארוכה להרגעה, אבל למי באמת יש זמן לזה? ומה עושים מי שאין להם אמבטיה בבית? אז אם אתם קצרים בזמן ו/או יש לכם רק מקלחת בבית, מצאנו עבורכם פתרון מושלם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להשיג לעצמכם צמח איקליפטוס.

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

מתברר שמדובר בשיטה שלא מעטים מכירים, שיכולה להפוך את המקלחת המהירה שלכם לסופר מרגיעה – תוך דקות בודדות. נתחיל מזה שאיקליפטוס הוא צמח שידוע ביכולות הרפואיות שלו. ריחו המרענן תורם לדרכי הנשימה ולכן משתמשים בשמן אתרי המופק מעלי האיקליפטוס לטובת ארומתרפיה והרגעה.

עלי איקליפטוס (צילום:  Luis Echeverri Urrea, shutterstock)
להכניס עציץ לתוך המקלחת | צילום: Luis Echeverri Urrea, shutterstock
עוד ב-mako בריאות:
>> התקלח בצימר בגליל - ונותר נכה
>> גברים, אל תתעלמו מהסימפטומים הבאים
>> כך ירדתי 7 קילו עם תפריט שכולל בורקס וצ'יפס

אז איך האיקליפטוס משתלב במקלחת שלכם? כל שעליכם לעשות זה למקם את האיקליפטוס בתוך המקלחת, במיקום שלא יגיעו אליו מים, כך שהצמח לא ייהרס. בזמן מקלחת במים חמים, האדים מן המים ישחררו את השמנים שבאיקליפטוס, שיובילו לאפקט של הרגעה ושחרור דרכי הנשימה. לפי תגובות של אנשים באינטרנט, נראה שמדובר בשיטה די יעילה, בייחוד אם אתם סובלים מבעיות בסינוסים. "זו תוספת מעולה למקלחת שלי, בשבוע הראשון הריח היה מאוד חזק, אבל ארוסי, שסובל מבעיות בסינוסים, אוהב את זה", כתבה לקוחה באתר "אטסי" שרכשה עציץ איקליפטוס.

>> והנה עוד 9 דרכים להרגיע את עצמכם במקלחת

מגיבה אחרת כתבה, "ללא ספק הבחנתי בשינוי במצב הרוח שלי אחרי המקלחת בבוקר. זה ממש כמו ספא בתוך הבית". אז אם אין לכם זמן לאמבטיות ארוכות ובדיוק חיפשתם שיטה לא מסובכת מדי להפחית את הסטרס ולהירגע, כדאי לכם לשקול להכניס צמח איקליפטוס לחדר האמבטיה.