מה היינו עושות לו היינו איוונקה טראמפ? אומרות לאבא "הלו, תרגיע" ואז מתפנות להביא שלום עולמי.

סתם, עושות כושר! 

כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

איוונקה, ככל הנראה הצלע האלגנטית יותר במשפחה החזקה בעולם, מוצאת זמן להתאמן, והיא עושה את זה בדרכים יצירתיות ודי מפתיעות. אם אנו, הנשים הפשוטות, מאמינות בריצה על הליכון, איוונקה'לה החטובה מוכיחה שהסוד הוא בגיוון. אספנו עבורכן כמה אימונים מובחרים (גם גולף הוא אימון מתברר) וביקשנו ממאמני הכושר שלנו לתת את הדעת על אימוניה של הגברת המשגעת. 

עוד ב-mako בריאות
>> קים קרדשיאן: "הפסוריאזיס התפשט לי לפנים"
>> ארוחות הבוקר שיעזרו לכם לרדת במשקל
>> טור אישי: האיש שחי 21 שנה בלי מעי

 1. טניס

אם נתעלם לרגע מהסטייל המשובח (סליחה, גברת, אין לך בארון איזו גופיית סבא אכולת עש?) נגלה שאיוונקה לגמרי מכירה את יתרונותיו של הטניס. מעבר להיותו מהנה, אופנתי ודרך מצוינת למינגלינג עם עשירי העיר (גם בפארק הירקון יש כמה טראמפים פנויים), המשחק דורש קואורדינציה, כוח, גמישות, זריזות ומהירות תגובה. ובמילים אחרות: קרדיו לפנים. הטניס הוא ספורט אסימטרי שבו צד אחד של הגוף עובד חזק יותר מהצד השני, ולכן מגדילי הראש משלימים את העבודה במכון או באימון שמאמין בשיוויון בין הצדדים. "טניס הוא ללא ספק דרך מקורית לשפר את הכושר הגופני" אומר מאמן הטניס דימה זולוטריוב; "הרגליים עובדות חזק, אך גם שרירי הבטן, הגב והכתפיים". ולא רק כושר בונים בטניס: "מדובר בספורט שיכול לפתח אינטיליגנציה רגשית ולבנות בטחון עצמי אצל המתאמן" מוסיף מאמן הטניס רן קוריס; "יש בתחום הזה הרבה מאוד פסיכולוגיה - של המתאמן עם עצמו, עם היריב, עם הקהל ועם השופטים".

Working on my game. ��

A video posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


 2. רצועות Trx

והנה אימון שדווקא מזכיר לנו את שגרתנו האפורה - אימון עם הרצועות המפורסמות במכון. מנחם? לגמרי; קל? ממש לא. "אימון עם רצועות TRX מאפשר עבודה כנגד משקל גוף" אומר ליר יושע, מאמן פונקציונלי ומאמן Trx; "התרגיל הספציפי שהיא מבצעת הוא לאנג' על רגל אחת, תרגיל שעובד על הארבע ראשי ועל שרירי הישבן. רוצות רגליים כמו של איוונקה? בצעו את התרגיל ב-3 סטים, 12 חזרות לכל רגל בסט. ובכל זאת, הייתי ממליץ לאיוונקה פחות להישען לאחור על ידי העברת משקל ועומס אל הידיים, אלא לנסות ולהעביר את מרבכית המשקל לרגל העומדת". יש, איוונקה לא לגמרי מושלמת! 

Quick workout in before the #weekend. #FitnessFriday @nyfitness_petermonge

A video posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


 3. משקולות

טראמפ שלנו לא מפונקת, ומדגימה תרגיל סקוואט ולחיצת כתפיים עם מוט, או בז'רגון המקצועי - Squat to Shoulder press. "מדובר בתרגיל שעובד על מספר שרירים בו זמנית - הארבע ראשי, הישבן, הכתפיים (דלתואיד) והיד האחורית (טרייספס או, בשפה שלנו, שריר המלח-פלפל)" אומר יושע; "אם אתם מנסים לבצע את התרגיל בעצמכם, הייתי ממליץ לצעוד חצי צעד קדימה לפני תחילת הביצוע על מנת שתוכלו להפיק את המקסימום מהשרירים בלחיצת הכתפיים". 

Up and at 'em! ��

A video posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


4. קליעה למטרה

מתברר שקטניס אוורדין ידעה מה היא עושה ב"משחקי הרעב", ושקליעה למטרה דווקא יכולה להוביל אותנו למטרה שאינה ציד יונים ביער. "לאיוונקה יש זרועות חטובות לתפארת ארצות הברית, ולא סתם: היא מאוד מגוונת באימונים שלה" אומרת ג'ני קפלן, מאמנת כושר ותזונה ואלופת ישראל בהנפת קטלבלס; "הקליעה למטרה משלבת כוח פיזי רב עם דיוק, זה אימון שמפתח ריכוז ותיאום בין שרירים לבין המוח. את הריכוז בקליעה למטרה אפשר לקשר גם להצלחתה בעסקרים, כי מדובר באימון שמצריך דיוק, ריכוז וקור רוח".

Channeling my inner Katniss ��

A video posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


5. קיר טיפוס

"קיר טיפוס הוא אחד האימונים הפונקציונליים הקשים שקיימים כי הוא משלב הרבה תבניות תנועה ועובד על כל שרירי הגוף, בעיקר על פלג הגוף העליון" מספרת לנו קפלן; "הוא מפתח את שרירי האמות ועובד על האחיזה - שמפעילה את התיאום בין מערכת השרירים למערכת העצבים. הטכניקה שלה מעוררת הערצה, והיא גם כותבת שהיא עושה את האימונים במטרה להשתפר - מה שבסופו של דבר מוביל אותה להישגים".

#TBT to this adventurous date night. #BrooklynBoulder #RockClimbing

A video posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


6. גולף

למרות שהיינו בטוחות שגולף זה לא אימון, ג'ני מספרת לנו אחרת: "מדובר באימון מאוד אינטיליגנטי שבונה מסת שריר וחיטובים מדוייקים, כי התנועה האיטית מחייבת שליטה גדולה בשרירים". טוב, איפה רוכשים קלנועית?

Swinging into today like... #TBT to golfing at @trumpturnberryscotland ⛳️ #WomenWhoWork

A video posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


 ועוד אחד, כי אנחנו ממש חטטניות:

Bundled up and smiling on the 18th hole of the gorgeous @trumpdoonbeg #ireland #golf

A video posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


ואיך תחסכו זמן במכון הכושר?