לפני שלושה חודשים פורסמו תמונות של אדל ביום הולדתו של הראפר דרייק, בהן ניכר כי הכוכבת השילה לא מעט קילוגרמים – וניצלה היטב את התקופה השקטה שבין אלבומים. אך בשבועות האחרונים צצו תמונות נוספות של אדל ששיגעו את הרשת, בהן היא מציגה גזרה אף דקיקה יותר. רוב המעריצים מפרגנים, חלקם חוששים לבריאותה אבל אין ספק שהשאלה הכי נפוצה היא איך היא עשתה את זה?

בעוד שאדל עצמה עוד לא סיפרה כיצד היא עשתה זאת, מקורות סביבה חשפו מידע מעניין שיכול לעזור לנו להבין איך הצליחה הזמרת הבריטית בת ה-31 להשיל כ-20 ק"ג ממשקלה תוך כמה חודשים. כפי שידוע, כל ירידה במשקל דורשת שינויים באורח החיים, כולל הקפדה על תזונה נכונה, פעילות גופנית והמון משמעת עצמית והתמדה.  

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

שינוי תזונתי

ישנם מקורות הטוענים כי אדל פנתה לתזונה בשם "דיאטת סירטפוד". דיאטה בעלת חוקים נוקשים שלא מעט סלבס בהוליווד מאמצים. היא כוללת שתיית מיצים ירוקים, ארוחה אחת ביום ויעד של לא פחות משלושה ק"ג בשבוע. ישנה מגבלה קלורית של בין 1,000 ל-1,500 קלוריות ביום וכמובן – גם נדרשת פעילות גופנית בתדירות של שניים או שלושה אימונים בשבוע. אבל לפני שאתם רצים לגגל את הדיאטה ולהתחיל לספור קלוריות, חשוב לציין כי כל שינוי תזונתי יש לעשות בצמוד לדיאטן קליני שיידע לבצע בדיקות דם ולהתאים לכם דיאטה שתאפשר ירידה במשקל ובמקביל גם תשמור על הבריאות שלכם. אז אנחנו לא ממליצים לקפוץ על כל דיאטה שאתם רואים באינטרנט, גם אם מדובר בדיאטה של אדל.

פעילות גופנית

כאמור, כל המידע שיש עד כה על הירידה במשקל של אדל מבוסס על מקורות אנונימיים שקרובים אליה ו/או השערות. בהתאם לכך, מקור אנונימי שדיבר עם מגזין Us Weekly חשף כי אדל מתאמנת שלוש פעמים בשבוע ושלמרות שהיא אף פעם לא חיבבה במיוחד פעילות גופנית, היא החלה להפוך אותה לדבר שבשגרה. "היא עושה סשנים של 60 דקות שכוללים קרדיו, אימון מחזורי ופילאטיס... היא מצאה שגרה שעובדת לה ושהיא נהנית ממנה יותר", אמר המקור האנונימי.

עוד ב-mako בריאות:
>> מושלם: המאכלים שאפשר לאכול כמה שרוצים מהם
>> מילת הקסם שתחולל פלאים בסקס שלכם
>> הפרמדיק סירב לבצע החייאה – אב המשפחה מת

באוקטובר 2019, פורסם במגזין "הסאן" הבריטי, כי הירידה במשקל של אדל היא בעיקר בשל אימונים של המאמן ג'ו וויקס. לפי המקור האנונימי, אדל עקבה אחר סרטונים שלו באינטרנט והתאמנה בסודיות בביתה. כמו כן, אדל היא מעריצה של דלטון וונג, מאמן אישי שעוזר לשחקנים בהוליווד (ביניהן חברתה ג'ניפר לורנס) לרדת במשקל לטובת תפקידים שונים. "אדל עבדה בסודיות הם המאמנים האישיים האלו", חשף המקור. "היא לא מסוג האנשים שיתאמנו ליד אחרים, אז היא עוקבת אחר אימונים שונים בבית, משתמשת במדריכים ובסרטונים שלהם". אין ספק שיש לה המון משמעת עצמית.

אישה עושה פילאטיס (צילום:  Flamingo Images, shutterstock)
גם אימוני פילאטיס תרמו למהפך | צילום: Flamingo Images, shutterstock

בשביל הבריאות

אחד הדברים שהכי חשוב לדעת לגבי אדל, זה לא מה היא עשתה, אלא למה היא עשתה את זה. ונראה שאדל עשתה שינוי מהסיבות הכי נכונות שיש. מאז ותמיד אדל אמרה שהיא שלמה עם המראה שלה ושהיא לא מוכנה להשתנות בשביל תעשיית המוזיקה. היא תמיד ידעה שהכישרון שלה יוביל אותה רחוק, בלי קשר לקילוגרמים שעל המשקל. בראיון ל"ווג" ב-2016, אדל סיפרה כי היא מתאמנת כדי לשמור על כושר לטובת ההופעות שלה, מה שהוביל כמובן גם לירידה במשקל. "ניסיתי לפתח סבולת בשביל סיבוב ההופעות שלי, אז גם ירדתי קצת במשקל", סיפרה הכוכבת.

View this post on Instagram

A post shared by Adele (@adele) on

לפי אותו מקור שדיבר עם Us Weekly, ההתמקדות של אדל בכל התהליך תמיד הייתה שמירה על הבריאות קודם כל – ורצון להוות דוגמה לבנה בן ה-7, אנג'לו. "היא באמת רוצה להיות בריאה ולהוות דוגמה עבור בנה", סיפר המקור. "היא יותר ממוקדת בלהרגיש טוב וביתרונות הבריאותיים, מאשר בירידה במשקל".