כפי שדוגמנית העל כריסי טיגן חשפה בסוף שנה שעברה, לסלבס יש משאבים אחרים מלאדם הממוצע המאפשרים להם לרדת במשקל בזמן קצר. כל פעם מחדש אנחנו תוהים כיצד שחקנית מפורסמת מסוימת מצליחה להשיל את משקל ההיריון במהירות בזק, כשלמעשה, כפי שטיגן ציינה – למפורסמים יש פמלייה שלמה של תזונאים, דיאטנים, מאמנים ובייביסיטר שמאפשרים להם להגיע למשקל היעד בטיל. ובכל זאת, יש לא מעט שניתן ללמוד מסלבס שהצליחו לרדת במשקל ולאמץ אורח חיים בריא. 

  >> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

1. לא לוותר על מאכלים שאתם אוהבים

בדצמבר 2014 בלייק לייבלי ילדה את בתה הראשונה ונאלצה להתכונן במהרה לצילומי הסרט "מים לא שקטים" שצילומיו החלו חודשים לאחר מכן. כדי להיכנס לכושר לתפקיד שדרש לא מעט אתגרים פיזיים, לייבלי התמקדה במאכלים ביתיים, דיאטה מאוזנת שכללה חלבונים, ירקות, פירות, עמילנים שמתפרקים באיטיות כמו בטטה, ושומנים בריאים כמו אבוקדו ושמן קוקוס. על פי המאמן שלה, מטרתה הייתה להתמקד בתזונה בריאה לפחות 80 אחוז מהזמן ולהשאיר מקום לפינוקים שלעתים משתוקקים אליהם.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on


2. במסעדות הזמינו שתי מנות פתיחה

אצל רבים, אחת הבעיות העיקריות שמונעות ירידה במשקל – היא חוסר שליטה בכמויות. לשם כך, הבאנו לכם טיפ הישר ממאמנה של ג'ניפר לורנס – דלטון וונג, שעזר לה להתאמן לקראת תפקידה בסדרת סרטי "אקס-מן". על פי וונג, כשאתם יושבים במסעדה, כדאי להזמין שתי מנות פתיחה, במקום מנת פתיחה ומנה עיקרית. ואם קשה לכם לוותר על הקינוח, אז ניתן להזמין מנה עיקרית ולחלוק קינוח.

A post shared by jennifer Lawrence; (@jenniferlavvrence) on


3. שהמטרה תהיה בריאות ולא ירידה במשקל

זה עבד ללינה דנהאם, שהתחילה להתאמן בעיקר כדי לשמור על גוף בריא ולהקל על מחלת האנדומטריוזיס, ממנה היא סובלת. "נכון לעכשיו, אני נאבקת לשליטה באנדומטריוזיס, באמצעות תזונה בריאה ואימונים גופניים", כתבה לינה באינסטגרם. כשאתם פחות מתמקדים במספרים שעל המשקל ויותר ניגשים לזה כדי לשמור על אורח חיים בריא, התוצאות עשויות להיות טובות יותר.

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on

עוד ב-mako בריאות
>> הורידה מרכיב אחד מהתפריט ונפטרה מהאקנה
>> מצאנו את התרגיל שהכי שורף קלוריות 
>> זו הסיבה העיקרית לריח רע מהפה

4. משתלם להרגע מהלחצים

כריסטינה אגילרה טוענת ששיטת הטיפול האלטרנטיבית "רייקי" עזרה לה לרדת במשקל. נכון לעכשיו, אין הוכחות מדעיות שרייקי יעיל לירידה במשקל, אך מחקרים הראו שהפגת מתחים והפחתת לחצים יכולים לסייע לנו להגיע למשקל המיועד.

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on


5. עשו זאת אך ורק למענכם

ג'ניפר הדסון, שהתחילה את התהליך במידה 46 וסיימה אותו במידה 36 – ממליצה שאת המסע לירידה במשקל תעשו אך ורק למענכם. "המפתח לירידה במשקל: אתם חייבים לעשות זאת בשביל עצמכם. אתם חייבים לרצות לעשות את זה בשבילכם, ואתם לא יכולים לתת לכל דבר שאנשים אומרים להאפיל על מה שאתם רוצים לעשות".

A post shared by Jennifer Hudson (@iamjhud) on


6. חומץ תפוחים

לחומץ תפוחים מיוחסים לא מעט יתרונות בריאותיים, כאשר אחד מהם הוא סיוע במטבוליזם ובירידה במשקל. היידי קלום היא אחת מסלביות רבות שאוהבות לצרוך חומץ תפוחים. כף של חומץ תפוחים מהול במעט מים אחת ליום יוכל לסייע לכם לרדת במשקל. שימו לב שהסוג המומלץ ביותר הוא חומץ תפוחים אורגני לא מסונן. 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on


>> מצאנו את התרגיל שהכי שורף קלוריות