למי שעדיין לא הספיק לשמוע, קשת ודנונה PRO מחפשים את המאמנים והמאמנות של המדינה, אלה שנותנים לנו כוח לבנות את עצמנו, מעניקים השראה ולא מוותרים, גם כשקשה. מאמנים ומאמנות ששינו למתאמנים ולמתאמנות שלהם את החיים. 

בחודש האחרון אתם המלצתם על יותר מ-1,000 מאמנים ומאמנות מכל רחבי הארץ. הוועדה הבוחרת בחרה את 30 המאמנים הפיינלסטים, מעוררי ההשראה, שהגיעו לשלב הגמר החגיגי, ועכשיו, הגיע הזמן לקבוע מי יהיו החמישה שיזכו בתואר "המאמנ.ת של המדינה".

אז למי אתם רוצים להרים?

זה הזמן להצביע עבור המאמנים או המאמנות שאתם חושבים שראויים לזכות בתואר ובמגוון פרסים נוספים - ממש כאן. ניתן להצביע פעם אחת בלבד, ולעד חמישה מאמנים.ות. 

מהם הפרסים הנוספים של המאמנים והמאמנות של המדינה?

מעבר לתואר השווה, כל חמשת המאמנים והמאמנות יזכו גם בפרסום: מדיה באתר mako, אספקת יוגורטים לשנה שלמה ו-3 מפגשים עם תזונאים.

מי בוועדה הבוחרת?

 1. אלכס שטילוב (צילום: שירן כרמל)
  אלכס שטילוב | צילום: שירן כרמל

  אלכס שטילוב 

  אלוף אירופה בהתעמלות ובעל שתי מדליות ארד מאליפות העולם. הוא גם המתעמל הישראלי הראשון שזכה במדליית זהב וכסף באליפות אירופה. 
 2. מתן בלו (צילום: ליאור נורדמן)
  מתן בלו | צילום: ליאור נורדמן

  מתן בלו

  פיינליסט נינג'ה ישראל שנתיים ברציפות, אלוף הארץ והמכביה, חבר נבחרת ישראל בהתעמלות מכשירים (ג'ימנסטיקס). מאמן ושופט בכיר, פיתח שיטת אימון ייחודית בשנת 2009 בשם ג'ימנספיט. 
 3. עמליה בן גל, מנהלת מותג דנונה PRO (צילום: נטע בן גל)
  עמליה בן גל | צילום: נטע בן גל

  עמליה בן גל
  מנהלת מותג דנונה PRO וקהילת המאמנים של PRO, המונה מאות מאמנים.ות. סטודנטית לתזונה בפקולטה לחקלאות. חיה ונושמת ספורט ומכורה לקרוספיט.
 4. איילת זוסמן (צילום: אנטולי אטמנוב)
  איילת זוסמן  | צילום: אנטולי אטמנוב

  איילת זוסמן 
  מאמנת העל של ההתעמלות האמנותית בישראל, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים. הייתה אלופת ישראל בגיל 15 בהתעמלות אמנותית, והיא המאמנת של לינוי אשרם – שזכתה במדליה אולימפית בטוקיו 2020. 
 5. לילך ויזל אפק (צילום: גלי שפר)
  לילך ויזל אפק | צילום: גלי שפר

  לילך ויזל אפק
  מנהלת תחום הבריאות בקבוצת קשת. בוגרת תואר שני בתקשורת באוניברסיטת תל אביב, אוהבת ספורט, ובעיקר לרוץ.
 6. קרן ליבוביץ' (צילום: באדיבות המצולמת)
  קרן ליבוביץ' | צילום: באדיבות המצולמת

  קרן ליבוביץ'
  שחיינית ואלופה פאראלימפית, בעלת 7 מדליות, שברה מספר פעמים את שיאי העולם בשחייה. בעקבות פציעה, איבדה ליבוביץ' את יכולת ההליכה והפכה מרותקת לכיסא גלגלים. למרות הפציעה, המשיכה לעסוף בספורט ואימוני הפילאטיס שעברה הפכו למקור הכוח שלה, והיום היא מאמנת ומנהלת במכון פילאטיס משלה בכפר סבא.

 

אז מי יהיו "המאמנ.ת של המדינה"?

הצביעו והשפיעו.