ג', תושבת יישוב בשפלה בשנות ה-40 לחייה, חתמה על הסכם עם חברה המתמחה בהשתלת שיער וגבות בטורקיה. "הבטיחו לי הצלחה מרבית ושההליך יתבצע ללא גילוח וכאבים", היא טוענת, "נאמר לי בפירוש שהצוות בבית החולים בטורקיה יהיה ישראלי כדי שאבין מה קורה בכל רגע". 

עקבו אחרינו בפייסבוק ותקבלו את כל הכתבות ישר לפיד >

לדבריה, הובטח לה שמיד כשתנחת שדה התעופה באיסטנבול יאספו אותה למלון ברמת חמישה כוכבים עם פנסיון מלא, וכי משך ההחלמה יהיה עד שלושה ימים.

בפועל, לטענתה, זה לא קרה. עם הנחיתה הגיע לשדה התעופה נהג שאינו דובר עברית. היא ושאר חברי הקבוצה התעכבו בשדה כארבע שעות והגיעו למלון רק בשעות הלילה מבלי שקיבלו מזון. 

לתדהמתה כאשר הגיעה לניתוח להשתלת שיער בבית החולים הצוות לא דיבר עברית והוא היה כרוך בגילוח השיער בניגוד למה שהובטח לה. "נתנו לי כמה זריקות. הטיפול היה כרוך בכאבים חזקים מאוד ונמשך 11 שעות", ציינה.

"מאז הניתוח אני סובלת מגירודים, חבורות וקשקשים. עברה יותר משנה והשיער שהושתל לא צמח. גובה קו השיער במצח לא צמח בכלל והשתלת הגבות נכשלה", היא טוענת.

עוד ב-mako בריאות:
>> בבריטניה התגלו מקרים חדשים של מחלה נדירה
>> יש דבר אחד שמומלץ לא לאכול לפני השינה
>> 5 דרכים שבהן אתם הורסים לעצמכם את הכבד

ג' הגישה כתב תביעה נגד החברה לבית המשפט לתביעות קטנות ברחובות ובו נטען כי החברה לא עמדה בהתחייבויות כלפיה ושהיא לא היחידה שהתלוננה על כך מקרב חברי הקבוצה שעברו את השתלת השיער. היא דרשה להחזיר את כספה ולקבל פיצוי של 34 אלף שקל. "בעקבות הטיפול נוצרו לי בורות בראש", העידה בבית המשפט.

נציג החברה טען בבית המשפט כי הניתוח הוא ללא גילוח וכאבים אבל זה אינדיבידואלי בין אדם לאדם ו-שג' חתמה על המסמכים כמי שמבינה את ההליך שהיא עוברת. הנציג ציין עוד כי ג' לא יכולה לבטל את העסקה משום שקיבלה תמורה מלאה והשתלת השיער שלה הצליחה.