רוברטו אסקיבל קבררה (54) ממקסיקו ניחן בפין באורך של כ-48 סנטימטרים (במצב רפוי). הוא הגיע לכותרות בשנת 2015 בעקבות וידאו ויראלי המראה אותו שוקל את האיבר שלו. כעת, לאחר שהוכר על ידי הרשויות במקסיקו כנכה, הוא חזר לאור הזרקורים.

 >> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

אבל מצבו של קבררה רחוק מלהיות "זוהר". למעשה, הוא כלל אינו יכול לקיים יחסי מין בעקבות גודל איבר המין שלו. רופאים רבים המליצו לו על הקטנת פין, אבל קבררה מסרב בתוקף. "בתרבות הלטינית, פין גדול יותר מעיד על גבריות", אומר קבררה.

עקר ואינו מסוגל לקיים יחסי מין

הרופאים דואגים לחייו של קבררה - ויש הרבה סיבות טובות לכך. גודלו הייחודי של איבר מינו גורם ללא מעט סיבוכים רפואיים, כמו זיהומים תכופים בדרכי השתן (כתוצאה מכך שמרבית אורכו של הפין מורכב מערלה ושתן נלכד בעור העודף). בנוסף, הוא לא מסוגל לישון על הבטן ונאלץ להניח את איבר מינו על גבי כרית כדי למנוע אי נעימות במהלך השינה. ואם כל זה לא היה מספיק, קבררה אינו מסוגל לקיים יחסי מין – גודל הפין הופך את זה לבלתי אפשרי. למרות כל זה, קבררה אינו מעוניין בהקטנה. ד"ר חסוס דויד סלזר גונזלס, אחד הרופאים שטיפלו בקבררה מספר לדיילי מייל: "ייעצנו לו שהדבר הכי נכון בשבילו זה לעבור ניתוח, שרופאים יעניקו לו צורה נורמלית לפין, כך שזה לא יכאב יותר ושהוא יוכל לקיים יחסי מין ולהקים משפחה".

האיש עם ההפין הארוך בעולם (צילום: facebook.com)
מרבית אורכו של הפין מורכב מערלה | צילום: facebook.com

עוד ב-mako בריאות
>> חושבים שאתם מכורים למין? בואו לבדוק
>> איך תמונה של לימונים מצילה חיים?
>> כך תתאמנו כמו קלואי קרדשיאן

קבררה טוען שמדובר בנכות לכל דבר, המונעת ממנו לעבוד ומאלצת אותו להיות תלוי בתרומות מזון כדי לשרוד. כעת, לאחר שנים שדרש – ממשלת מקסיקו הסכימה להכיר בו כנכה.

טבעי או מלאכותי: איך ייתכן פין באורך חצי מטר?

לטענת הרופאים, קבררה הכניס את עצמו למצב הזה. על פי הנחותיהם, הוא מתח את הפין שלו באמצעות משקולות בנעוריו. הוא כרך תחבושות סביב איבר המין, שיצרו מתח – שלבסוף גרם לקרעים קטנים ברקמות. באופן טבעי, הגוף שלנו "מתקן" קרעים אלו על ידי יצירת תאים חדשים, מה שמוביל לפין גדול יותר. אך בשונה מכל חומר אחר שמותחים, גם היקף הפין גדל ככל שמותחים. כך למעשה, לא רק אורך הפין, אלא גם העובי שלו מושפע מזה.

מה גורם לבנאדם לשנות כך את מראה איבר המין שלו?

ישנם רופאים הטוענים כי הסיבה לכך טמונה במוחו של קבררה. "מבדיקה של תצלום רנטגן של המוח, מצאנו שינוי באונה הימנית", אמר ד"ר גונזלס. "שינוי זה מוביל לרעיונות 'אקזוטיים' אצל אנשים. למשל, הם נוטים לדבר יותר על דת, או שהם עקשנים מהרגיל. בדומה לנשים שמגדילות את החזה שלהן, כך גם הוא משנה את הגוף שלו". 

>> לא ישנים? ייתכן שאתם סובלים מהפרעה נפשית