ג'ניפר אניסטון מככבת בשער של גיליון אוקטובר המגזין Harper’s Bazaar ושם היא שיתפה קצת על הרגלי הקוסמטיקה וכיצד היא מקפידה לשמור על אורח חיים בריא. כשיודעים כמה היא משקיעה בעצמה – מבינים איך מצליחה להיראות ולהרגיש כל כך טוב בגיל 48.

 >> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

אז מהי שגרת הבוקר של הכוכבת? אצל אניסטון, כל בוקר נפתח עם חומץ תפוחים וויטמינים. "ויטמינים, ויטמינים, ויטמינים. אני נוטלת המון ויטמינים, לא אשקר", סיפרה בראיון. חומץ תפוחים ידוע בלא מעט סגולות רפואיות, הכוללות סיוע בירידה במשקל על ידי הגברת המטבוליזם, מפחית דלקות, נלחם בפטריות ועוד.

ג'ניפר מודה כי זה בהחלט לא קל לעמוד בקצב של כל הטרנדים הבריאותיים שבאים והולכים בשנים האחרונות. "זה משתנה כל הזמן כיוון שלפתע מישהו אומר 'או מיי גאד, את לא משתמשת בפחם פעיל?' ואז את נכנסת ללופ של חיפוש בגוגל כדי להבין את היתרונות של זה, או של כורכום או של שן הארי למניעת הצטברות נוזלים בגוף", אמרה. "אני לא מצליחה לעמוד בקצב".

 עוד ב-mako בריאות
>> נבדק מדעית: זה האורך של הנמנום המושלם
>> מקפידים להתאמן ולא מתחטבים? כנראה שזאת הסיבה
>> זה גאוני: הטריק שיעזור לכם להפסיק לנשנש

בנוסף, חשפה ג'ניפר בראיון כי למרות שהיא שנים בתעשיית הבידור, החלום שלה עכשיו הוא לפתוח מרכז וולנס (מרכז לאורח חיים בריא). "יש לי פנטזיה על מקום שבו יש טיפולי פנים, אימוני כושר, שיעורי מדיטציה ובית קפה עם גרסאות בריאות יותר למאכלים טעימים, כך שאנשים לא ירגישו מקופחים", סיפרה. "אם אתם יוצאים אל העולם עם שלווה פנימית, אתם שמחים יותר".  

 

.