רייצ'ל קרולי בת ה-22 מבריטניה מתמודדת בתחרות יופי מקומית ומנצלת את הבמה כדי לתת השראה לסובלים ולסובלות מאקנה בכל העולם.

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

קרולי סבלה מבריונות בילדותה, בעקבות הפצעים על פניה ואף פעם לא יצאה מהבית מבלי להיות מאופרת. כשקרולי הייתה בת 18, פנו אליה להשתתף בתחרות יופי, אך היא סירבה כיוון שהרגישה חסרת ביטחון להשתתף כשפניה מכוסות פצעונים וצלקות.

היום, לאחר השינוי הדרמטי שחוללה בחייה והשיפור המשמעותי באקנה, היא משתתפת בתחרות יופי ובאמצעות עמוד האינסטגרם שלה מפיצה את הבשורה על אורח חייה החדש.

באחד הפוסטים כתבה: "האקנה שלי היה אדום, כואב וכלל ציסטות ובליטות מתחת לעור שלי. בשלב מסוים הרגשתי שאני מוכנה כבר לוותר. אז החלטתי לתת לתזונה שלי סיכוי אחרון לפני שאני פונה לרופא העור. צילמתי תמונות של העור שלי כדי שאוכל להבחין בתוצאות מדי יום. רציתי לשתף אתכם את המציאות שאנשים מתמודדים עמה".

עוד ב-mako בריאות
>> סקס לעצלנים: השדרוגים שיהפכו אתכם למאהבי על
>> תתפלאו מה קצת שום יכול לעשות לכם 
>> תולעים בטוסיק: מה עושים עם הסיוט הזה?

Raw salad for lunch  I try to include as much raw food as possible. Usually breakfast, snacks & lunch will be raw then a cooked meal for tea. I love eating raw healthy whole plant based foods. I can't explain it but my body just feels amazing inside and out! Like I can feel it healing  There are so many health benefits! Plus your hair/ nails grow, your skin glows! It helps you overcome illnesses ect. Natural all the way ✨❤️ ------------------------------------------------ #vegan #plantbased #raw #rawfood #whatveganseat #veganfood #vegansofig #community #healthy #happy #healing #wellness #natural #nature #fitness #soul #mind #body #love #lifestyle #food #nontoxic #acne #chakra #balance #yoga #freedom #skinfood #positive #personalgrowth

A post shared by Rachel Crawley ☾❂ ॐ (@asprinkleofhealthandbeauty) on


קרולי ניסתה להוציא מרכיבים שונים בתזונה שלה, במטרה לבדוק אם אחד מהם מהווה הסיבה העיקרית לכך שיש לה אקנה כה חמור. לבסוף, היא גילתה שהאשם העיקרי הוא סוכר. בעקבות זאת, קרולי נגמלה מסוכר וגם מפחמימות. "הפסקתי לאכול את המזונות הללו במשך שלושה ימים בלבד והגברתי את צריכת השומנים הטובים. נחשו מה? אין פצעים חדשים!", כתבה בפוסט על התהליך.

A post shared by Rachel Crawley ☾❂ ॐ (@asprinkleofhealthandbeauty) on


בימים אלה, קרולי מתמקדת בתזונה טבעונית, שלטענתה מסייעת לה להפחית את האקנה. חשוב לציין כי ישנם גורמים שונים להתפתחות של אקנה ובהתאם לכך גם מגוון הטיפולים האפשריים. לכן, מומלץ להיוועץ ברופא כדי למצוא את הגורם והטיפול המתאים ביותר בשבילכם. 

>> לא מנקים את הלשון? זה מה שיקרה לכם