ג'ניפר לורנס ידועה בתור אחת שלא חוששת לדבר על האהבה הגדולה שלה לאוכל. לכן, במשך שנים סירבה לעשות דיאטה בשביל תפקיד בסרט. אבל כשהגיע התפקיד של רקדנית בלט לשעבר במותחן הריגול "דרור אדום"' לורנס הסכימה בפעם הראשונה להיכנס למשטר קפדני של דיאטה, אימונים ושיעורי בלט. "'דרור אדום' היה הפעם הראשונה שהייתי באמת רעבה וממושמעת", סיפרה הכוכבת הצעירה למגזין ואניטי פייר. "אני לא יכולה להיות בתפקיד של בלרינה לשעבר ולא להרגיש כמו בלרינה לשעבר".

 >> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

במקביל לדיאטה קפדנית, לורנס בילתה חודשים עם מורה לריקוד, כדי ללמוד במדויק את תנועות הריקוד. "היא באמת התאמנה המון", סיפר במאי הסרט, פרנסיס לורנס. "היא עבדה עם מורה לבלט במשך שלושה חודשים והתאמנה המון". פרנסיס לורנס דאג שסצנות הריקוד יצולמו ראשונות כדי שג'ניפר תוכל לשוב לשגרת האכילה הרגילה שלה, דבר שהיה חשוב לה מאוד.

via GIPHY

"דיאטה פשוט לא נועדה בשבילי"

"אני לא יכולה לעבוד כשאני בדיאטה. אני עומדת על שתי הרגליים. אני צריכה יותר אנרגיה", סיפרה לורנס. "אני זוכרת שחוויתי משבר, התחרפנתי כי אכלתי חמישה בננה צ'יפס". לורנס הוסיפה שהיא בהתחלה תכננה לעשות דיאטה בשביל התפקיד שלה ב"משחקי הרעב", אבל החשקים למזון מהיר קצת הפריעו לה במשימה.

via GIPHY

עוד ב-mako בריאות:
>> 67 שיטות שיעזרו לכם להיות מאושרים יותר ברגע
>> קורטני חושפת: זה מה שעוזר לי לדכא רעב
>> מתים להיפטר מהמידלדל? התרגילם האלה חובה

לאחר שיצאו הסרטים היו צופים שטענו שלא הייתה רזה מספיק בשביל התפקיד (טענות מופרכות כמובן). "תמיד תהיתי מה יגרום לי להיכנס לדיאטה, כי אני אף פעם לא עשיתי את זה בשביל סרט. ב'משחקי הרעב' אמרו לי לרדת במשקל ואז גיליתי את 'ג'ק אין דה בוקס'" (רשת מזון מהיר אמריקנית).

ומה קרה אחרי שסיימה לצלם את סצנות הבלט ל"דרור אדום"? סמכו על לורנס שתמצא גם בהונגריה מזון מהיר שיספק את החשקים שלה לג'אנק פוד. "גיליתי את נקניק הקילבסה שמוגש בתוך בגט צרפתי ורוטב רליש. אכלתי את זה כמעט בכל יום בבודפשט! וזה ניכר, כיוון שהמשכתי להשמין במהלך הסרט", אמרה וצחקה. "דיאטה פשוט לא נועדה בשבילי".